TOP 10: Nejšílenější obřady, tradice a rituály

Každá kultura se liší svými tradicemi. Ovšem některým zvykům přikládají lidé větší důležitost než druhým a jsou pro ně důležitou součástí jejich životů. Z nadpisu dnešního článku vám může být patrné, že zde nebudou popsány tradice, jako je například čaj o páté. Následující obřady, tradice a rituály jsou velice děsivé a někdy při nich dochází k ohrožení života. Je nutné zmínit, že tyto obřady se ponejvíce odehrávají v odlehlých oblastech, kde se nacházejí osady, které jsou odtrženy od civilizace.

 

10 Pederastie

pederastie

Pederastie je původně starořeckým slovem, které v minulosti označovalo homosexuály nebo také pedofily zaměřené na chlapce. Pederastie se vztahuje k tradici starověkého Řecka, kdy byli mladí chlapci dáváni do oficiálně schváleného vztahu s dospělým mužem. Mnoho historiků věří, že tento akt sloužil ke zkvalitnění chlapcovi kariéry v armádě.

Total
0
Shares
Související články
vánoční trhy
Read More

10 tipů na místa, kde probíhají nejkrásnější vánoční trhy

Vánoce bez ohledu na věk milujeme snad všichni, a ne nadarmo patří k nejkrásnějším svátkům v roce. A aby ne, jejich atmosféra je jedním slovem kouzelná. No řekněte – vůně vanilkových rohlíčků, světelná výzdoba, řízek s bramborovým salátem, pohoda u pohádek s rodinou, zářící vánoční stromeček, vánoční trhy okořeněné svařákem... Přesně to (a nejen to) je jen hrstka věcí, proč se na Vánoce tolik těšíme. A právě na to poslední – vánoční trhy - se spolu podíváme podrobněji. Kam za těmi nejkrásnějšími?
Total
0
Share