TOP 10 Největší favorité EURA 2012

Fotbalové Euro se nám kvapem blíží a s tím přichází sázky na to, kdo šampionát vyhraje. My jsme pro Vás připravili žebříček 10 největších favoritů na tomto turnaji podle toho, jaké jsou na ně kurzy. Ovšem být považován za favorita, je často na škodu a naopak být za outsidera, je výhodou. Své o tom ví například Řecko, které vyřadilo v roce 2004 cestou za titulem mnoho skvělých týmů včetně našeho. Zbytečně to neprotahujme a pojďme se podívat na ty týmy, u kterých se očekává úspěch a řekneme si,kde jsou jejich šance.

10. Chorvatsko

kurz (bet-at-home): 40,00


tři největší hvězdy: Luka Modrić, Ivica Olić a Eduardo

Tento tým jisté kvality, má i několik hráčů světové třídy, ale je těžké odhadnout, zda to bude stačit na nějaký výraznější úspěch, natož vyhrát celý turnaj. Přece jenom je to dávno, kdy Chorvatsko bylo třetí na MS 1998.

9. Polsko

kurz (bet-at-home): 30,00


tři největší hvězdy: Robert  Lewandowski, Wojciech  Szczęsny a Jakub  Błaszczykowski

Tento tým má kvalitní kádr a za jistých okolností by mohl překvapit leckterého soupeře. Samozřejmě na něj nesmí dolehnout tíha domácího prostředí, ale naopak musí domácí atmosféru zužitkovat k lepším výkonům.

8. Ruská federace

kurz (bet-at-home): 22,00


tři největší hvězdy: Andrej  Aršavin, Roman  Širokov a Igor  Akinfejev

Jak ruská liga, tak celkově celý ruský fotbal jde poslední roky nahoru. Nikoho by určitě nepřekvapilo, kdyby se tento fakt projevil i na letošním mistrovství a tým Ruska by došel daleko v turnajovém pavouku.

7. Portugalsko

kurz (bet-at-home): 16,00


tři největší hvězdy: Cristiano  Ronaldo,  Pepe a Bruno  Alves

Portugalsko má mnoho skvělých hráčů, ale celý tým stojí na výkonech jednoho muže, a to Christiana Ronalda. V minulosti ovšem roli lídra týmu nezvládal jak by měl, takže se nabízí otázka: Dozrál Rolando natolik, aby přivedl svůj tým na samotný vrchol?

6. Itálie

kurz (bet-at-home): 14,00


tři největší hvězdy: Gianluigi  Buffon, Daniele De Rossi a Antonio Di Natale

Squadra azzura má šanci letos napravit reputaci italského fotbalu, který se nenachází v ideálním rozpoložení. Například v Lize mistrů se nejdále dostal AC Milán, a to do čtvrtfinále. Jak každý uzná, tohle pro italský fotbal není úspěch, a proto Italové budou hladoví po úspěchu.

5. Francie

kurz (bet-at-home): 10,00


tři největší hvězdy: Franck  Ribéry, Karim Benzema a Nasri

Francie podobně jako Anglie řešila po minulém mistrovství světa mnoho sporů, zejména hráčů s trenérem. Ten však byl odvolán. Tým bude hrát určitě úplně jinak a bude mít velkou sílu. Jeho šance dojít v turnaji daleko, třeba i úplně nejdál, nejsou v žádném případě zanedbatelné.

4. Anglie

kurz (bet-at-home): 11,00


tři největší hvězdy: Wayne Rooney, Theo Walcott a Steven Gerard

Anglie od minulého mistrovství světa řeší mnoho problémů. Jedním z nich je pozice trenéra. Nicméně s tímto týmem se musí vždy počítat, protože v něm hrají samí hráči světové extratřídy.

3. Nizozemsko

kurz (bet-at-home): 7,50


tři největší hvězdy: Robin van Persie, Arjen  Robben a Klaas-Jan  Huntelaar

Tato oranžová útočná síla v rozestavení 4-3-3 je určitě soupeři schopna nastřílet za zápas mnoho gólů. Otázkou je, jestli to tak dobře bude fungovat i směrem dozadu?

2. Německo

kurz (bet-at-home): 3,70


tři největší hvězdy: Mario  Gómez, Mesut  Özil a Manuel  Neuer

Německo na ME 2012 nebude vůbec lehké porazit. Někteří říkají, že tohle je nejlepší výběr, jaký kdy Německo ve fotbale mělo. Myslím, že toto tvrzení není daleko od pravdy. Například stačí zmínit v útoku Goméze a v bráně Neuera, kteří letos dotáhli Bayern Mnichov do finále Ligy mistrů. Jednoduše řečeno, z tohoto soupeře půjde strach.

1. Španělsko

kurz (bet-at-home): 3,60


tři největší hvězdy: Xavi, Casillas a Sergio  Ramos

Spojení týmů Realu a Barcelony nemůže dát dohromady nic jiného, než největšího favorita na titul. Jediným problémem pro tento kádr může být myšlenka na obhajobu titulu z minulého ME, která zastavila již mnoho týmů.

Jak je z žebříčku zřejmé, Česká republika není považována za velkého aspiranta na titul, s kurzem 1:60 se pohybuje na samém chvostu. My ale pevně věříme, že kvalita v českém fotbale pořád je a dokážeme letos pořádně zamíchat kartami při konečném pořadí. Takže nezbývá něž říci “Hoši bojujem!”

Ještě doplňující otázka, kdo podle Vás získá titul na ME 2012? Neváhejte nám o tom dát vědět v diskuzi pod článkem. 😉

Total
0
Shares
Související články
běh
Read More

10 pozitivních účinků běhání

Běh patří k nejlepším sportovním aktivitám vůbec. Je zdarma, vybavení není nijak nákladné, navíc ho lze provozovat kdykoliv se nám zachce. A to jsou ostatně jedny z důvodů, proč mu dát šanci. Prospívá však i naší zdravotní stránce. Jak? Pojďme si zmínit 10 pozitivních účinků běhání, díky kterým se nám tato sportovní aktivita doslova dostane pod kůži.
Total
0
Share