TOP 10: Seriály, které si oblíbí každá žena

Seriály jsou jedním z ideálních způsobů, jak trávit volný čas. V současné době máme k dispozici velice pestrý seznam seriálů. Pak už jen zbývá si vybrat ten správný, který vás dokáže zaujmout a pobavit. V dnešním žebříčku jsme se zaměřili na seriály, které si spíše oblíbí dámské obecenstvo. Pokud zrovna nevíte, na jaký seriál se koukat, doufáme, že vás náš žebříček seriálů zaujme.

 

10 2 socky (2 Broke Girls)

2 socky

Jestli dáváte přednost nenáročným seriálům, které nemají žádný složitý děj a u kterých se rádi zasmějete, jsou 2 socky tou pravou volbou. Děj se odehrává v New Yorku a vypráví příběhy dvou servírek – Max a Caroline. Tyto dívky jsou naprosto odlišné, ale přesto se z nich později stanou nejlepší kamarádky. Max pochází z chudé rodiny, zatímco Caroline se sice narodila v zámožné rodině, ale nečekanou událostí zůstane odkázaná sama na sebe a musí se živit jako servírka. To co je spojuje, je jejich velký sen – chtějí mít svou vlastní kavárnu. Proto se snaží šetřit, kde se dá, ale díky jejich špatné finanční situaci je jejich sen v nedohlednu. Sitkom je plný zábavy a humoru a rozhodně nehrozí, že byste se nudili.

 

9 Upíří deníky (Vampire Diaries)

Upíří deníky

Upíří deníky se stali velice populární díky jejich dvěma hlavním hrdinům – Stefanovi a Damonovi. Tyto dva herci nebyli doposud  až tak známí a proslavili se až tímto seriálem. Své fanynky si ale získali velice rychle. Stefan a Damon jsou upířími bratry. Centrem veškerého dění je městečko Mystic Falls, a později zjistíte, že Stefan a Damon nejsou jedinými upíry v tomto městečku.

 

8 Pomsta (Revenge)

Pomsta

Pokud máte rádi záhady, tento seriál je to pravé pro vás. Celý seriál je totiž propleten jednou velkou záhadou a pomalu dochází k jejímu rozluštění. Příběh vypráví o Emily Thorne, která se přestěhuje do Hamptons, bydliště lidí, kteří zničili její rodinu. Ti ovšem netuší, kým Emily ve skutečnosti je a co je všechno schopná udělat, aby se dostala do jejich blízkosti. Pak stačí vyčkat jen na ten pravý okamžik a zahájit předem naplánovanou pomstu, aby mohla zničit život těm lidem, kteří ho zničili jí.

 

7 Chasing life

Chasing life

Znáte ten pocit, kdy se vám vše daří a v nejméně očekávané chvíli se přihodí nějaká událost, která vám dokáže obrátit celý svět na ruby? Přesně tímto si prochází hlavní postava seriálu Chasing life – April Carver. April je chytrou a ambiciózní novinářkou, která úspěšně rozjíždí svou kariéru. Co se ale nestane. Osud jí do jejího života nadělí obrovskou překážku, díky které se jí pomalu zhroutí její celý život. Pokud vás zajímá, jakou překážku sesl osud April do jejího života a jak se se vším vypořádá, budete si muset pustit tento seriál.

 

6 Prolhané krásky (Pretty Little Liars)

Prolhané krásky

Děj seriálu nás zavede do městečka Rosewood a seznámí vás s pěti nejlepšími kamarádkami – s Arii, Hannou, Emily , Spencer a Alison. Jejich poklidný život se změní v okamžiku, kdy jedna z dívek, Alison, záhadně zmizí. A aby toho nebylo málo, začínají ostatním dívkám chodit anonymní, výhrůžné zprávy od „A“. Dívky se původně domnívají, že jde o nějaký hloupý vtip a že jim smsky posílá samotná Alison. Poté, co je ovšem nalezeno její tělo zjišťují, že nejde jen o nějaký hloupý vtip. Pokud máte rádi záhady a tajemství je tento seriál to pravé pro vás.

 

5 Džungle rtěnek (Lipstick Jungle)

Džungle rtěnek

Tento americký seriál je od autorky seriálu Sex ve městě. Už to by mohlo být prvním znakem, že se při tomto seriálu nebudete nudit. Seriál vás zanese do života velice úspěšných, newyorských žen. Jejich profesionální úspěch jim ovšem nezajišťuje, že budou mít úspěch i ve svých osobních životech. Jedinou nevýhodou tohoto seriálu je to, že má pouhé dvě série.

 

4 Doktorka z Dixie (Hart of Dixie)

Doktorka z Dixie

Hlavní představitelkou tohoto seriálu je Zoe Hartová. Je velice talentovanou lékařkou, která se snaží prosadit v oblasti kardiochirurgie. Celý život má naplánovaný do posledního detailu. Jak to tak ale bývá, v jejich dokonalých plánech se objeví překážka. Šéf nemocnice, v které se uchází o práci, jí vytkne, že nemá dostatek citu k pacientům. Podmínka k získání jejího vysněného místa je jednoduchá – musí strávit rok jako praktická lékařka, aby se naučila lépe vycházet s lidmi. Využije tedy nabídky od jednoho lékaře, který ji nabízel lékařskou praxi už po dlouhou dobu. Vydá se tedy do Bluebellu, aby splnila svou misi. Tam na ni čeká veliké překvapení. Vytvoří si velice pevné vztahy s tamními obyvateli, řeší svůj milostný život, a aniž by to čekala, stane se nedílnou součástí Bluebellu.

 

3 Mazané služky (Devious Maids)

Mazané služky

Tento seriál je od tvůrce Zoufalých manželek – Marca Cherryho. Ve spolupráci s Evou Longorií (jedna z hlavních postav Zoufalých manželek), vznikl nový seriál – Mazané služky. Setkáme se zde s pěti velice vychytralými služkami, které slouží bohatým rodinám v Beverly Hills. Možná budete překvapeni, co všechno musí po svých chlebodárcích uklízet.

 

2 Sex ve městě (Sex and the City)

Sex ve městě

Tento seriál vás seznámí se čtyřmi ženami – Carrie, Mirandou, Charlotou a Samantou, které jsou naprosto rozdílné a přes to si velice dobře rozumí. A co je hlavní – nebojí se mluvit o sexu. Seriál se odehrává v New Yorku na Manhattanu. Naleznete zde mnoho humoru, nevěry, sex a přátelství. Hlavní hrdinkou je zde Carrie Bradshaw, která je úspěšnou novinářkou. Sex ve městě má celkem 6 řad. Pro ty, kteří si tento seriál oblíbí, doporučujeme také film Sex ve městě a Sex ve městě 2, kde se setkáte s oblíbenými hrdiny seriálu.

 

1 Zoufalé manželky (Desperate Housewives)

Zoufalé manželky

Tento seriál se odehrává na předměstí města Fairview, v ulici Wisteria Lane, která se může zdát na první pohled jako velice poklidná. Příběh vypráví o životě žen v domácnosti, které jsou velmi dobrými přítelkyněmi a vědí o všem, co se děje v jejich okolí. Mnozí by si mohli myslet, že vedou velice nudné životy, ale opak je pravdou. Životy hlavních hrdinů jsou propleteny velkým množstvím tajemství a záhad, které se v ulici odehrávají. Největší záhadou je sebevražda jedné z kamarádek (Alice Youngové), která se rozhodla dobrovolně opustit svět. Tímto momentem začíná samotný seriál. Seriál má celkem 8 řad a myslím, že bychom vás měli předem upozornit, že je velice návykový. Jakmile skončí jeden díl, musíte nutně vidět ten další. Tento americký seriál patří mezi velice oblíbené z toho důvodu, že je zde sklouben dohromady intimní život žen, narazíme zde na romantiku, ale také na velké množství záhad a tajemství, které dělají seriál akčním. Rozhodně se vám nestane, že byste se u nějakého z dílů nudili. Seriál Zoufalé manželky získal v roce 2005 a 2006 ocenění Zlaté glóby v kategorii nejlepší Tv seriál.

 

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share