10 nejvtipnějších hlášek z filmů, poznáte ze kterých filmů jsou?

filmové hlášky

Hádejte s námi!

“Here’s looking at you, kid.”

Tato klasická věta byla vyslovena v romantickém dramatu odehrávajícím se během druhé světové války. Jedná se o ikonický citát projevený sympatickým způsobem hlavním hrdinou směrem k jedné z hlavních ženských postav filmu.

“May the Force be with you.”

Tento legendární citát je hlavním sloganem a výrazem podpory ve vesmírné sáze. Je to věta, kterou používají postavy v boji proti temným silám.

“You can’t handle the truth!”

Jde o vyřčenou frázi během dramatického soudu. Je to emocionální okamžik, kdy je pravda předložena tak odhalujícím způsobem, že je pro druhou stranu těžko snesitelná.

“I’ll be back.”

Tato ikonická hláška je pronesena hlavní postavou filmu během svého odchodu. Později ji používá opakovaně, a to ve chvílích, kdy se vrací do akce.

“Life is like a box of chocolates; you never know what you’re gonna get.”

Tento citát je vyřčen při jedné ze vzpomínek hlavní postavy filmu. Je to srovnání života s krabicí čokolády, kde nevíte, co přesně dostanete.

“I’m king of the world!”

Tato věta je výkřikem nadšení a radosti, který hlavní postava vykřikne, když se ocitne na vrcholu. Je to vyjádření euforie a štěstí.

“You talking to me?”

Tento citát je vyřčen jednou z postav v momentu, kdy se snaží napodobit v rozhovoru někoho jiného. Je to moment posedlosti a zmatku.

“Houston, we have a problem.”

Tato věta je komunikací s pozemským řídícím střediskem během kosmické mise, kdy je ohlášeno problémové situace.

“Show me the money!”

Tento citát je vyřčen během bouřlivé scény, kdy postava vyžaduje důkaz toho, co jí bylo slíbeno.

“Bond. James Bond.”

Tento citát je klasickým způsobem, jak se hlavní postava představuje. Je to ikonická replika pro slavného agenta.

Total
0
Shares
Související články
zombie
Read More

10 nejlepších zombie filmů a seriálů za posledních 20 let

Kolik zombie filmů už jste viděli? A kolik z nich se vám doopravdy líbilo? Pravdou je, že zombie filmů vzniká tolik, že jsou všechny takzvaně na jedno brdo. Jeden nerozeznáte od druhého a všechny jsou o tom samém – zachránit si holý život před krvelačnými nemrtvými. Přesto existuje několik zombie filmů, které se doopravdy vymykají. Které to jsou?
kultovní seriál
Read More

TOP 10: Nejvíc kultovní seriály všech dob

Jsou seriály a seriály. Zatímco jedny baví po generace, jiné jsou spíše chvilkovou zálibou, která nás zanedlouho omrzí a po jejím zhlédnutí už nepotřebujeme další kolo. Těm prvním se říká kultovní seriály. Pojďme se podívat na TOP 10, jež jsou nekončící zábavou pro každý večer.
Total
0
Share