TOP 10 Slavní géniové a jejich drogy

V posledních letech se začala objevovat hypotéza, že inteligence souvisí s rekreačním užíváním drog. Pokud se ohlédneme do historie, máme spoustu případů, kdy „velcí“ lidé používají drogy. Tak se nyní mrkněme na těch 10 nejvlivnějších vědeckých vizionářů a géniů, kteří drogy používali.

 

10 Carl Sagan – Marihuana

Carl Sagan

Sagan byl vynikající astrofyzik a kosmolog, který nejen kouřil pravidelně marihuanu, ale byl také jejím velkým zastáncem, jakožto jejího používání pro posilování duševního zdraví. Napsal dokonce esej do knihy Marihuana Reconsidered, kde používal pseudonym Mr. X. Jeho totožnost se odhalila až po Saganově smrti. Za svůj život napsal přes 600 vědeckých prací a je autorem, nebo spoluautorem takřka 20 vědeckých knih.

Total
0
Shares
Související články
neříkejte
Read More

10 vět, které nikdy neříkejte vašim dětem

V rodinách často panuje fádnost běžných dní, při kterých se používají stále stejné fráze. Zamysleli jste se ale někdy nad tím, co ve skutečnosti ty dokola omílané věty znamenají, a hlavně co přináší dětem do jejich podvědomí? Zamyslete se nad těmi nejznámějšími větami a zjistíte, že není úplně dobré je používat.
Total
0
Share