TOP 10 Slavní géniové a jejich drogy

V posledních letech se začala objevovat hypotéza, že inteligence souvisí s rekreačním užíváním drog. Pokud se ohlédneme do historie, máme spoustu případů, kdy „velcí“ lidé používají drogy. Tak se nyní mrkněme na těch 10 nejvlivnějších vědeckých vizionářů a géniů, kteří drogy používali.

 

10 Carl Sagan – Marihuana

Carl Sagan

Sagan byl vynikající astrofyzik a kosmolog, který nejen kouřil pravidelně marihuanu, ale byl také jejím velkým zastáncem, jakožto jejího používání pro posilování duševního zdraví. Napsal dokonce esej do knihy Marihuana Reconsidered, kde používal pseudonym Mr. X. Jeho totožnost se odhalila až po Saganově smrti. Za svůj život napsal přes 600 vědeckých prací a je autorem, nebo spoluautorem takřka 20 vědeckých knih.

Total
0
Shares
Související články
přejídání
Read More

10 tipů, jak stopnout emoční přejídání

Je známé, že stresové životní situace mají tendenci vyvolávat neodolatelnou touhu po jídle, co nás uklidňuje. Sedět na gauči u televize a ládovat do sebe čokoládovou zmrzlinu nebo hamburger se může jevit jako nejsnazší řešení na naše emoční strasti, nicméně v průběhu tohoto rituálu a s několika sousty navíc nám to jako dobrý nápad přestane připadat.
Total
0
Share