TOP 10 Slavní géniové a jejich drogy

V posledních letech se začala objevovat hypotéza, že inteligence souvisí s rekreačním užíváním drog. Pokud se ohlédneme do historie, máme spoustu případů, kdy „velcí“ lidé používají drogy. Tak se nyní mrkněme na těch 10 nejvlivnějších vědeckých vizionářů a géniů, kteří drogy používali.

 

10 Carl Sagan – Marihuana

Carl Sagan

Sagan byl vynikající astrofyzik a kosmolog, který nejen kouřil pravidelně marihuanu, ale byl také jejím velkým zastáncem, jakožto jejího používání pro posilování duševního zdraví. Napsal dokonce esej do knihy Marihuana Reconsidered, kde používal pseudonym Mr. X. Jeho totožnost se odhalila až po Saganově smrti. Za svůj život napsal přes 600 vědeckých prací a je autorem, nebo spoluautorem takřka 20 vědeckých knih.

Total
0
Shares
Související články
sex
Read More

10 nápadů, které oživí nudný sex

Sex neodmyslitelně patří do našich životů. Je to jeden ze základních pilířů každého vztahu. Nejenže je to příjemné a utužuje to vzájemné pouto mezi partnery, ale sex zakončený orgasmem přináší i další výhody. Vyplavuje se při něm hormon oxytocin, který zlepšuje náladu. Co ale dělat v případě, kdy se do ložnice vkrade nuda a stereotyp? Těchto 10 nápadů vaše milování zaručeně oživí.
Total
0
Share