TOP 10: Nejhorší lidé na Facebooku

Facebook je sociální sítí, která je schopná nás spojit s mnoha lidmi z celého světa. Problémem však je, že právě na Facebooku se můžete setkat s inspirativními lidmi, ale také s šílenými blázny. A my se právě dnes podíváme na skupinu lidí, u které by si lidstvo skutečně oddychlo, kdyby měla na Facebook zakázán přístup. Tito lidé jako by říkali skrz své posty na Facebooku do světa křičeli:

 

10 Neuvěříte, co strašného se mi dneska stalo

Lidé, kteří Facebook používají jako psychologa. Je vážně smutné, že se lidem dějí smutné věci, jako že se na ně mračil řidič autobusu, v jejich obchodě už vyprodali jejich oblíbený toaletní papír, nebo že jim někdo nedal přednost na přechodu. Pokud máte občas tendenci si zabrečet na zdi ostatních, raději si s vaším kamarádem sedněte a rozeberte to u kafe.

 

9 Neuvěříte, co za skvělou hru právě hraju

Tímto odstavcem nemyslím chvíli, kdy si někdo koupí novou hru na Xbox a chce se pochlubit. To naopak může spíše pomoct, kdy můžete spokojeně šířit reference o nové hře FIFA, GTA nebo COD. Nicméně být po třistapadesáté pozván na „farmičku“ je už docela na profackování.

 

8 Neuvěříte, co skvělého právě píšu a zároveň si to lajkuju

Stává se, že se člověk uklikne. Ale souhlasit sám se sebou je projevem tak velkého zoufalství, že se nemůžete divit, že váš like u vašeho příspěvku zůstane osamocen.

 

7 Neuvěříte, co jsem právě teď snědl/a

Gastrosexuálové jsou hrozná skupina. Jasně, někdy se člověk prostě musí pochlubit co dobrého si objednal nebo uvařil. Na tom není nic divného do té doby, dokud to není denně.

 

6 Neuvěříte, jak krásně vypadá moje koupelna

Vyfotit si profilovou fotku je mnohdy docela náročná činnost. Lidé se nevidí a zákonitě je to trápí. Je tu však chvíle, kdy vaše koupelnové kamarády začnete lehce proklínat. A to jsou ty, kdy vidíte našpulený xsicht v ušmudlaném koupelnovém zrcadle obden s tím, že si většinou dotyčná potřebuje nahnat lajky sebevědomí.

 

5 Neuvěříte, koho všechno nesnáším

Notorická nesnášenlivost je podle mě chorobou a měla by se léčit. Víte, já chápu, že někoho nějaká menšina naštve natolik, že je nesnáší. V ideálním případě by se ale měl přidat do nějaké iniciativy, která by se s problémem vypořádala stylem, který je hoden 21.století a otravování svých přátel posláním kohokoliv do plynu, glorifikování jakéhokoliv diktátora nebo vychvalování masových vražd mezi inteligentní vypořádání skutečně nepatří.

 

4 Neuvěříte, komu všemu chci strašně moc poděkovat za naprosto neuvěřitelnou intergalaktickou párty

Notoričtí kaličové mají takovou zvláštní libůstku. Po jistě euforické noci mají za potřebu napsat si na zeď strašně moc hezoučké poděkování za celou prokalenou noc společně se jmény všech těch príma neuvěřitelných lidiček. Nejen že o to z většiny ti neuvěřitelní lidé nestojí, nezajímá to ani  kohokoliv okolo. Pro takové zprávy tu je soukromá konverzace.

 

3 Neuvěříte, jaký neuvěřitelný citát, který nikdy nebudu dodržovat, jsem právě četl/a

Citáty jsou vznešená nic bez kontextu, četl jsem kdysi dávno v jedné knize. Je však fajnové, když se lidé zabývají moudrými citáty. Jen kdyby je denně neházeli na své profily a vy jste moc dobře věděli, že se právě oni těmi chytrými citáty ale rozhodně neřídí.

 

2 Neuvěříte tomu, že mám vždycky pravdu a ty ne

Facebook je prostorem k diskusi. Jak je ale drtivá většina lidí v reálu neschopná normální komunikace a vysvětlení svého názoru ostatním, na Facebooku se z každého stává rétor Platonových rozměrů. A jak to dopadá se všemi hádkami, je jedno kdo má pravdu, protože stejně pak každý má tu svou. V tom případě je zcela příhodné se jakýmkoliv kecalům na Facebooku vyhnout.

 

1 Neuvěříte tomu, co jsem právě teď viděl/a a potřebuju vám váš oblíbený seriál zaspoilerovat

Skupina lidí, která by si zasloužila největší ruční pozornost, jsou spoileristé. Když totiž tmu obývacích pokojů rozzáří nový díl nějakého populárního seriálu, koníček mnohých je nerespektovat 14denní spoilerové ticho, a na férovku říct, kdo v dílu umře nebo co zásadního se stane. A vy jako prostý občan facebookolandu nemáte šanci větu, která není alespoň označena /POZOR ZAČÁTEK SPOILERU/ odlišit od ostatních.

Total
0
Shares
Související články
zbraních
Read More

10 šílených faktů o zbraních v USA

V Americe dává druhý dodatek ústavy lidem právo držet a nosit zbraň a mnozí toto právo považují za zcela posvátné. Dokonce i ti, kteří se domnívají, že je třeba většího omezení, by vás pravděpodobně považovali za vyvrhela, kdybyste navrhovali, že by všechny střelné zbraně měly být úplně zakázané, a možná byste dokonce ještě nějakou vlastnili pro sebeobranu.
Total
0
Share