TOP 10 Věci, které jste možná o svém zraku nevěděli

1 Barva očí nemusí být přímo dědičná

barvy očí

Mnohé z dětí se narodí původně s modrou či šedomodrou barvou očí. Ke skutečnému zabarvení dojde až kolem prvního půl roku jejich života. Barva očí dítěte není jen dle očí matky a otce, ale záleží zde také na genetických informacích ostatních předků rodiny. Takže modrooký pár nemá zaručeno, že jejich dítě bude také modrooké, jako jsou oni.

 

 

Zdroj: Toptenz.net

 

Total
0
Shares
Související články
minulost
Read More

Nechte minulost za sebou: 10x, jak jít dál a cítit se lépe

Jednou z věcí, která spojuje nás všechny, je schopnost cítit bolest. A to jak fyzickou, tak i emoční. Zažil to každý, obě zmíněné varianty. Co nás ale odlišuje, tak je reakce a jak se s nimi zvládáme vypořádat. Pokud si procházíte trýznivým obdobím, níže naleznete několik tipů, které vám mohou pomoci s posunem začít.
páry
Read More

10 nejstabilnějších párů šoubyznysu. Komu to klape?

Pokud zrovna nemluvíme o světě běžných smrtelníků, kde bychom našli tisíce roky fungujících párů, ve světě showbyznysu (ať už ho aktivně sledujete nebo ne) si mnozí říkáme, že se tam vzájemní partneři střídají jak fusekle. Tuhle zpráva o rozchodu zpěvačky, támhle kauza oblíbeného herce a divokého rozchodu. Dá se ale ve světě reflektorů najít výjimka? Dá, a v docela početné skupině. Podívejte se na nejstabilnější páry, kterým to klape už spoustu let.
Total
0
Share