TOP 10 Věcí, které jste pravděpodobně o Facebooku nevěděli.

TOP 10 Věcí, které jste pravděpodobně o Facebooku nevěděli.

Každý tuto sociální síť určitě známe. Díky Facebooku si mohou lidé z celého světa psát, volat, nebo sdílet svoje zážitky se svými přáteli. I když si myslíte, že tuto sociální síť všichni velmi dobře znáte, jsme si jistí, že je pár zajímavostí, o kterých určitě nevíte.

1. Za 1 minutu je na Facebooku naklikáno v průměru 1,8 miliónů ,,To se mi líbí“.

Myslím si, že se není čemu divit, když se jedná o nejpoužívanější sociální síť na světě. Díky novým druhů reakcí se tento počet snížil na 1,1 miliónů ,,lajků“ za minutu.

2. Každý den je zaznamenáno 600 pokusů o hacknutí cizích účtů. 

Proto je důležitý svoje heslo na Facebook nikomu neposílat a neříkat.

3. Facebook můžou lidé používat až od 13 let.

4. Marks Zuckerberg – zakladatel facebooku, je barvoslepý. Jedinou barvu kterou rozezná je modrá.

To je taky ten důvod, proč je barva facebooku modrá. Jinou barvu nedokáže Marks Zuckerberg rozeznat.

5. Všechno, co si napíšete v soukromém chatu se svým přítelem na Facebooku, všechno co publikujete na zeď – ať už fotky, či videa, se materiál stává automaticky majetkem Facebooku. 

6. Uživatel Facebooku zkontroluje svůj profil v průměru 14x za den.

7. Na Facebooku je 30 000 000 profilů lidí, co už zemřeli.

8. Každý den stráví v průměru lidstvo na Facebooku 3 miliardy minut.

9. Facebook je přeložen do 84 jazyků.

10. V Číně je Facebook od roku 2009 zakázaný a blokovaný.

Total
0
Shares
Související články
raspberry
Read More

Jak připojit Raspberry Pi k notebooku?

Raspberry Pi je jednodeskový minipočítač, který navzdory svým malým rozměrům (podobným velikosti kreditní karty) vyniká vysokým výkonem. Vděčí za to svým výkonným komponentům (včetně výkonného procesoru a velkokapacitní operační paměti RAM). Kromě toho jsou na desce užitečné konektory pro bezproblémové připojení dalšího příslušenství a zařízení. Jedním z nich je notebook. Celý postup připojení populární maliny k mobilnímu počítači je poměrně jednoduchý a intuitivní. Jak to tedy udělat krok za krokem? Tomu se budeme věnovat v další části článku.
firemní telefon
Read More

Top 10 firemních smartphonů

V první řadě bychom si měli říct, na co a pro koho tento telefon kupujeme. Pokud se jedná o zaměstnance, který reprezentuje naši společnost na obchodních schůzkách, asi bychom pro něj neměli vybírat odolný telefon s miminem funkcí. Další ukazatel je také cena. Nepotřebujeme kupovat nejdražší telefon pro každého z našich zaměstnanců. I když kvalitní a moderní telefon mohou zaměstnanci vnímat jako skvělý benefit, a navíc tím dobře reprezentují vaši firmu. Jaký je tedy ideální telefon podle druhu zaměstnaní?
Total
0
Share