TOP 10 Vtipy o prezidentských volbách

Jak je známo, tak Češi si dokáží dělat srandu opravdu ze všeho a neunikly tomu ani prezidentské volby. Pravdou je, že řada kandidátů a vůbec dění kolem prezidentských voleb tomu nahrává. Jen si vzpomeňme, jak dopadlo slavné sčítání podpisů, které sbírali jednotlivý kandidáti.

My jsme pro Vás prohledali internet a vybrali opravdu ty největší perly, co stojí za to! 😀

10.

 

 

 

 

 

 

9.

 

 

 

 

 

 

 

8.

7.

6.

5.

4.

3.

2.

1.

Total
0
Shares
Související články
vtip
Read More

10 vtipálků, co si svůj pracovní den dokážou užít

Není pochyb o tom, že chodit do práce je prostě potřeba. Musíme mít z čeho platit účty, nehledě na fakt, že i ten sociální kontakt je zkrátka žádoucí. Kdo ale řekl, že pobyt v práci musí být za každou cenu nudný? Nikdo! A aby to nebylo pořád jen o povinnostech, existují způsoby, jak si svůj pracovní den užít, s pořádnou kopou srandy a výbuchů smíchu. Ostatně desítka vtipálků, kteří neskrývali smysl pro humor, vás o tom přesvědčí. Tak zábavnou podívanou.
Valentýn
Read More

Kde oslavit Valentýn? Přinášíme TOP 10 romantických míst

Den svatého Valentýna je za dveřmi a vy přemýšlíte, jak tento svátek, kdy hlavní roli hraje láska a romantika, oslavíte? Nespočet lidí slaví den sv. Valentýna až večer, a to večeří v nějaké hezké restauraci. Vymaňte se ze stereotypu a užívejte si svátek zamilovaných už pár dní předem. Inspirujte se možným výletem, na který rozhodně jen tak nezapomenete.
Total
0
Share