TOP 10 zvláštních myšlenek, díky kterým se z lidí stali milionáři

Myšlenky, díky kterým se z lidí stali milionáři

Někdy stačí přemýšlet mimo zažité normy a být odvážný, aby jste se stali nechutně bohatými. Protože nikdy nevíte, který nápad může mít milionovou hodnotu. Může to být klidně chování medúz nebo třeba posílání SMS do vesmíru. Zdá se ti to bizarní? Tito milionáři tě přesvědčí, že to funguje!

1. VŠECHNO CO JE POTŘEBA UDĚLAT, JE POŽÁDAT

Kdokoliv z nás se může dostat do situace, kdy se zadluží a nikdo mu nemůže pomoct. Karyn Bosnak našla odvážné řešení této nešťastné situace. Když měla dluh 20 000 dolarů na kreditní kartě a ztratila práci, rozhodla se požádat o pomoc lidi na internetu. Překvapivě, mnoho lidí chtěli ochotně půjčit ženě v nešťastné situaci.

Za méně jak 6 měsíců Karyn nejenže úplně splatila dluh, ale také se stala skutečnou milionářkou. Potom se jí podařilo ještě zvětšit svoje bohatství: publikovala totiž knihu o své jedinečné zkušenosti a spustila si webovou stránku.

Total
0
Shares
Související články
ložnici
Read More

Řešíte nedostatek prostoru v ložnici? Zkuste 10 tipů, jak ji opticky zvětšit

Ne každý se může pochlubit obrovskou ložnicí, ve které by se dalo tančit. Mnoho rodičů se často vzdává prostorné ložnice na úkor dětí, zatímco oni sami se přestěhují do miniaturní místnosti, kam se sotva vejde postel. Pokud i vy řešíte nedostatek prostoru v ložnici, našich 10 tipů na její zvětšení vám určitě přijde vhod.
psí plemena
Read More

TOP 10: Nejpopulárnější psí plemena

Přemýšlíte nad tím, že si pořídíte domácího mazlíčka? Psi jsou skvělými společníky, kteří vám budou v mnoha životních situacích i oporou nebo nejlepším přítelem. Jenže vybrat si jedno plemeno může být do jisté míry také oříškem. Pomoct může seznam nejpopulárnějších ras, ze kterého si stačí jenom vybrat nejvíce sympatické plemeno.
Total
0
Share