TOP 10: Nejlepší filmy s Johnnym Deppem 

Johnny Depp patří k ikonickým hercům hollywoodského formátu. Vídat ho můžeme v dramatech, fantastických filmových snímcích i v poněkud běžnějších rolích, které mu však také dokonale přistanou. V jakém filmovém trháku ho máte nejraději vy?
Johnnym Deppem
Johnny Depp je slaďouš, i padouch.

Milujeme ho jako piráta, milujeme ho jako Střihorukého Edwarda i jako pašeráka drog. Je to hollywoodský slaďouš, jehož tvářička na plátně nezklame. Dali jsme pro vás dohromady ty nejlepší filmy s Johnnym Deppem, které vaší pozornosti nesmí uniknout.

1. Kokain

Rádi byste viděli charismatického herce s dlouhým, podmanivým mikádem? Pak byste se měli podívat na film Kokain – snímek, který vznikl na základě knihy Bruce Portera z roku 1993.

Při sledování filmu se dostaneme do 70. let minulého století a Johnny se nám zde ukáže jako americký pašerák drog George Jung. Stejně jako kritikům, i vám zde určitě přijde kouzelně naturalistický, jak ho ostatně zmiňovaní kritici označili.

trailer k filmu Kokain (2001)

2. Piráti z Karibiku

Piráti z Karibiku patří ke klasickým snímkům s Johnnym Deppem. Kdo by ho neznal v roli Jacka Sparrowa, jenž se stal doslova jeho symbolem? Dokonce v onom převleku docházel i na dětské oslavy nebo jako povzbuzení do nemocnic. Samozřejmě výjimečně, ale stávalo se tak. Až tak s ním je postava sžitá.

trailer k filmu Salazarova pomsta (2017)

3. Střihoruký Edward

Mezi jeho vůbec první role patřila role zvláštního „chlapce” s nůžkami místo rukou. Režisér Tim Burton se na něm v tomto případě vyřádil, ostatně i díky tomuto filmu vynikl a všimli si ho i jiní, kteří ho rázem chtěli obsadit do svých plánovaných trháků. Sice se Edward s Johnnym nesžil tak moc, jako kapitán Jack Sparrow z výše uvedených „Pirátů”, nesmazatelně se však zapsal do jeho života a odstartoval jeho, dnes tak slavnou, kariéru.

trailer k filmu Střihoruký Edward (1990)

4. Karlík a továrna na čokoládu

Ne nadarmo se říká, že je Johnny Depp mistrem převleků. Film Karlík a továrna na čokoládu dokonce patří u některých jeho fanoušků k těm naprosto nejoblíbenějším rolím slavného herce. S režisérem Timem Burtonem spolupracuje často a ten se na něm vždy vyřádí. Málokdy ho najdete v roli „obyčejného smrtelníka”.

trailer k filmu Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Total
0
Shares
Související články
výlet
Read More

10 filmových tipů na výlet: Vydejte se na místa, kde se natáčely vaše oblíbené trháky

Není snad nikdo, kdo by nemiloval filmy. Jediné, v čem se všichni lišíme, je jiná chuť, co se výběru žánru týče. Někdo prostě rád napínavé thrillery, děsivé horory, zatímco ostatní si s chutí oddechnou nad vysmátou komedií nebo prožijí romantické příběhy ze slaďáren. Filmy prostě patří k našemu životu, a o to lepší je vědět, že některá místa, kde se točily ty největší filmové pecky, můžete osobně navštívit. Kam se tedy vypravit na výlet?
Total
0
Share