Vztah na dálku: 10 možností, kterými můžete rozmazlovat partnera

Vztah na dálku není nic, o co bychom většinou stáli. Člověk se cítí často sám, nemůže si užít blízkosti toho druhého, což se jednou za čas projeví hádkami a výčitkami. Zkuste tyto nedostatky eliminovat tím, že se zaměříte na to, jak můžete svého partnera na dálku rozmazlovat.
vztah na dálku
Vztah na dálku není nikdy jednoduchý. Ale který vztah je? (foto: depositphotos)

Vyzkoušejte následujících 10 tipů, které budou mít zaručeně úspěch a váš vztah na dálku pozvednou na další úroveň.

1. Nejdůležitější je kontakt

Každodenní kontakt je důležitý jak v klasickém vztahu, tak ve vztahu na dálku. Dnes už existuje mnoho možností, prostřednictvím kterých se můžete spojit. Telefonem si můžete zavolat a sdělit důležité informace, pomocí krátkých textovek mu můžete dát najevo, jak moc vám chybí nebo že na něj myslíte. Messenger, WhatsApp jsou skvělé pro zprávy, které chcete doladit fotografiemi. Jakékoliv spojení se počítá a věřte, že i obyčejný smajlík dokáže vyloudit úsměv na tváři. No a nesmíte zapomínat na videohovory!

2. Plánované online rande 

Potěšte svého partnera společně stráveným časem online. Plánujte si některé věci, jako například společné koukání na film tak, jako byste byli spolu. Domluvte si určitý den a čas, dohodněte se na výběru filmu, zapněte online chat s kamerou a užívejte si chvilky, při kterých navzájem můžete komentovat děj filmu. Nebo se dohodněte, že každý den v určitou hodinu si půjdete zaběhat nebo zacvičit, poté můžete společně porovnávat uběhlé kilometry nebo spálené kalorie. Možností, jak sdílet každodenní všední maličkosti, je mnoho.

videohovor
Udržujte denní komunikaci a nezapomeňte, že existují i videohovory! (foto: depositphotos)

3. Překvapte ho večeří

Ne, nezbláznili jsme se, překvapit večeří v dnešní době není vůbec žádný problém. Rozvozy jídla fungují už snad v každém městě, nic vám tedy nebrání v cestě mu objednat a samozřejmě zaplatit jeho oblíbené jídlo. Jistě mu přijde vhod po celém dnu v práci.

4. Pošlete mu dopis

Velkým překvapením bude, když mu napíšete klasický dopis, který je mnohem osobnější než pouhá textovka. Napište mu vše, co chcete sdělit, dokonce můžete přidat i nějaký verš, samozřejmě záleží na tom, jak moc velký romantik je. Vztah na dálku takové gesto jedině posílí.

Total
0
Shares
Související články
přejídání
Read More

10 tipů, jak stopnout emoční přejídání

Je známé, že stresové životní situace mají tendenci vyvolávat neodolatelnou touhu po jídle, co nás uklidňuje. Sedět na gauči u televize a ládovat do sebe čokoládovou zmrzlinu nebo hamburger se může jevit jako nejsnazší řešení na naše emoční strasti, nicméně v průběhu tohoto rituálu a s několika sousty navíc nám to jako dobrý nápad přestane připadat.
Total
0
Share