10 nejstabilnějších párů šoubyznysu. Komu to klape?

Pokud zrovna nemluvíme o světě běžných smrtelníků, kde bychom našli tisíce roky fungujících párů, ve světě showbyznysu (ať už ho aktivně sledujete nebo ne) si mnozí říkáme, že se tam vzájemní partneři střídají jak fusekle. Tuhle zpráva o rozchodu zpěvačky, támhle kauza oblíbeného herce a divokého rozchodu. Dá se ale ve světě reflektorů najít výjimka? Dá, a v docela početné skupině. Podívejte se na nejstabilnější páry, kterým to klape už spoustu let.
páry
Některé slavné páry to spolu táhnou už desítky let. (foto: Instagram)

1. Tom Hanks a Rita Wilson: 34 let

Oscarový Tom Hanks potkal svou ženu v roce 1985 na natáčení filmu Blázni a dobrovolníci. V tu dobu byl zrovna ženatý a Rita Wilson zasnoubená. Stejně je to k sobě přitáhlo a 30. dubna 1988 si řekli své „ano“. Když Tom potkal svou ženu, v jednom z rozhovorů pronesl: „Nemyslím si, že někdy ještě budu osamělý…“ a měl pravdu, tento pár je spolu už více než třicet let.

2. Kurt Russell a Goldie Hawn: 39 let

Máme tu další dvojici, kterou si zamiloval nejeden fanoušek zejména pro jejich obyčejnost, správný smysl pro humor a lásku, která čiší z každé bulvární fotky. Chodí spolu už od roku 1983 a do teď, i přestože spolu mají syna Wyatta, se nevzali. „Byla bych dávno rozvedená, kdybych se vdala,“ pronesla Goldie v roce 2016 o svém rozhodnutí se nevdat. A ač si každý o tom myslí cokoli, je prostě vidět, že k lásce trvající bezmála čtyřicet let opravdu není žádný papír potřeba.

3. Matthew Broderick a Sarah Jessica Parker: 31 let

A máme tu další pár, který spolu bok po boku žije už více než třicet let. Sarah a Matthew se poprvé seznámili v roce 1991 prostřednictvím hereččina bratra. O šest let později se 19. května 1997 vzali a spolu mají tři děti. Ačkoli i tenhle pár si zažil období temna, obvykle udržuje svůj vztah za zavřenými dveřmi. A jestli doma vzduchem létají talíře nebo je to úplně v poklidu, to netušíme, jedno je ale jisté – pořád jim to spolu náramně sluší a funguje víc jak tři desítky let.

4. Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness: 26 let

Přestože věkové rozdíly už zdaleka nejsou tabu, nutno podotknout, že v tomto ohledu si tento páreček vyslechl své. Deborra-Lee je oproti Hughovi starší o 13 let, a ne každé fanynce se tohle povedlo zkousnout. Potkali se při jeho prvním natáčení v roce 1995 a o rok později, 11. dubna 1996, se konala veselka. Do teď oba září vzájemnou láskou s úctou a respektem. Sám Hugh jejich vztah okomentoval slovy: „Jsem tak vděčný, že jsem ji potkal dřív, než se něco stalo. Všechno, co se stalo v mé kariéře, na obrazovce i mimo ni, jsme vždy dělali společně.“

Total
0
Shares
Související články
u porodu
Read More

10x jak být u porodu tou nejlepší oporou

Narození nového člověka je zlomový a magický okamžik nejen pro nastávající maminku. Ovlivní to celé její okolí. Všude se mluví o tom, jak by se žena měla na porod připravit, co by měla dělat, co naopak ne. Pozornost se však ubírá doprovodu. K čemu tam je a co by měl vlastně dělat?
Read More

TOP 10 Hlášky rodičů

Naši rodiče jsou osobami, které nás vedou k tomu, abychom se stali nejlepšími, nejsilnějšími, nejchytřejšími, nejhodnějšími a ještě…
Total
0
Share