10 věcí, které máte doma a nikdy je nevyužijete

Každý z nás má doma jistě schovanou nějakou věc, kterou mu je líto vyhodit nebo má na ni silné vzpomínky. Jenže takových předmětů se během pár let naskládá hned několik. Pusťte se schválně do velkého úklidu a věříme, že při něm objevíte následující předměty, které stejně nikdy více nepoužijete.
věci
Každému z nás se doma válí věci, které vůbec nepotřebujeme. (foto: depositphotos)

1. Nostalgické předměty

Staré dopisy, lístky z kina z prvního rande, mapky z dovolených a jiné památeční věci má spousta z nás doma schované v krabici, která by klidně mohla uvolnit místo pro něco nového. Kolikrát jste tu krabici otevřeli a podívali se do ní? Roztřiďte tyto předměty, nechte si jen ty, které pro vás mají skutečně nějaký význam.

2. Staré kuchařky

Jistě máte své oblíbené recepty, které jste se naučili z kdysi zakoupené kuchařky, jejíž místo je někde na dně šuplíku nebo leží zastrčená v knihovně. Pokud jste jakoukoliv kuchařku neotevřeli pěkných pár let, je na čase ji posunout tam, kde bude užitečná. Prodejte všechny nevyužité kuchařky, můžete je také darovat. Dnes si už mnoho z nás ukládá recepty buď do svého telefonu, nebo do složky v počítači. Jednoduše si recepty jak z kuchařek, tak i z různých časopisů naskenujte nebo vyfoťte a zařaďte do složky.

3. Staré časopisy

Zbožňujete listování časopisy, které si pak schováte s domněnkou, že se vám některé informace z článků budou hodit? Ruku na srdce, kolikrát jste tyto časopisy vytáhli a danou informaci opětovně hledali? Skutečně potřebujete mít pod postelí papírové skladiště?

časopisy
Kolik z těch starých časopisů jste někdy znovu otevřeli? (foto: depositphotos)

4. Staré telefony

Lidé své telefony mění v průměru jednou za 32 měsíců. Starý telefon ve většině případů skončí ve skříni pro případ, že by se nový pokazil. Ovšem kolik už takových starých telefonů doma máte a kolikrát jste je využili?

Total
0
Shares
Související články
bydlení
Read More

TOP 10 stylů bydlení. Který z nich učaruje vám?

Domov je místem, kde se chceme cítit bezpečně a příjemně. Zařizujeme si jej proto k obrazu svému. V našem domově se tak odráží kousek nás samých. Často podlehneme některému ze stylů bydlení, těch není zrovna málo – a to je dobře, protože si tak alespoň máme z čeho vybírat. Tohle je TOP 10 nejznámějších. Který z nich vám padne do oka?
Total
0
Share