TOP 10: Šílené konspirační teorie o koronaviru

Chřipka Wuhan, čínský koronavirus, virus Covid-19 nebo jednoduše koronavirus se poprvé objevil v Číně a za méně než dva měsíce se rozšířil na každý kontinent na světě. Doposud na něj umřelo přes 5 000 lidí a dalších 150 000 lidí je infikováno.

Většina lidí souhlasí s tím, že se virus poprvé objevil na trhu s mořskými plody ve Wuhan v Číně. Zdá se ale však, že někteří konspirační teoretici tomuto příběhu nevěří. Říká se, že je to jen další podvodný příběh, který někdo vymyslel, aby zakryl skutečný původ viru.

10. Vláda Spojených států


Říká se, že vláda Spojených států vytvořila čínský koronavirus. Toto tvrzení poprvé vznesla ruská zpravodajská síť Channel One během přímého přenosu zpráv. Podle zpravodaje americká vláda vytvořila virus, který zničil čínskou ekonomiku. Dodal, že to USA možná také vytvořily, aby mohly čínské vládě prodávat vakcíny.

Přednášející založil své tvrzení na skutečnosti, že korona znamená korunu v ruštině a latině. Jak všichni víme, prezident Trump býval soudcem králových průvodů a někdy měl na starosti korunování vítěze. Přednášející řekl, že to byl důvod, proč byl virus pojmenován po korunách. Mezitím vědci říkají, že virus pojmenovali podle jeho tvaru podobného koruně.

Total
0
Shares
Související články
dovolenou
Read More

Nemůžete se rozhodnout, kam letos pojedete na dovolenou? Máme pro vás 10 tipů!

Není jednoduché vybrat si správnou zemi a správné letovisko pro vysněnou dovolenou. Dovolená je důležitá pro správnou regeneraci a odpočinek, proto se vyplatí do ní investovat. Často si na dovolenou u moře šetříme celý rok, a tak by byla škoda vydat se na nesprávné místo. Pojďme si tedy představit top 10 zemí, kam se můžeme na dovolenou k moři vypravit.
ložnici
Read More

Řešíte nedostatek prostoru v ložnici? Zkuste 10 tipů, jak ji opticky zvětšit

Ne každý se může pochlubit obrovskou ložnicí, ve které by se dalo tančit. Mnoho rodičů se často vzdává prostorné ložnice na úkor dětí, zatímco oni sami se přestěhují do miniaturní místnosti, kam se sotva vejde postel. Pokud i vy řešíte nedostatek prostoru v ložnici, našich 10 tipů na její zvětšení vám určitě přijde vhod.
Total
0
Share