TOP 10: Šílené konspirační teorie o koronaviru

Chřipka Wuhan, čínský koronavirus, virus Covid-19 nebo jednoduše koronavirus se poprvé objevil v Číně a za méně než dva měsíce se rozšířil na každý kontinent na světě. Doposud na něj umřelo přes 5 000 lidí a dalších 150 000 lidí je infikováno.

Většina lidí souhlasí s tím, že se virus poprvé objevil na trhu s mořskými plody ve Wuhan v Číně. Zdá se ale však, že někteří konspirační teoretici tomuto příběhu nevěří. Říká se, že je to jen další podvodný příběh, který někdo vymyslel, aby zakryl skutečný původ viru.

10. Vláda Spojených států


Říká se, že vláda Spojených států vytvořila čínský koronavirus. Toto tvrzení poprvé vznesla ruská zpravodajská síť Channel One během přímého přenosu zpráv. Podle zpravodaje americká vláda vytvořila virus, který zničil čínskou ekonomiku. Dodal, že to USA možná také vytvořily, aby mohly čínské vládě prodávat vakcíny.

Přednášející založil své tvrzení na skutečnosti, že korona znamená korunu v ruštině a latině. Jak všichni víme, prezident Trump býval soudcem králových průvodů a někdy měl na starosti korunování vítěze. Přednášející řekl, že to byl důvod, proč byl virus pojmenován po korunách. Mezitím vědci říkají, že virus pojmenovali podle jeho tvaru podobného koruně.

Total
0
Shares
Související články
home office
Read More

10 tipů, jak si zpříjemnit home office

Kvůli covidové pandemii se home office stal součástí mnoha z nás. Najednou jsme zjistili, kolik povolání lze provozovat z obýváku v teplákách. A ačkoliv je vidina práce z domova velmi příjemná, po čase se však může stát velkým problémem. Zpříjemněte si home office následujícími kroky, díky kterým objevíte kouzlo možnosti práce z domova.
Total
0
Share