TOP 10: Zajímavá fakta o seriálu The Walking Dead (1. část)

Seriál The Walking Dead (Živí mrtví) právě teď pokračuje svojí 5.sérií, a proto jsme si posvítili na ty největší zajímavosti, které o tomto seriálu kolují internetem.

 

10 Carlovi dělá dublerku 31 letá ženská

Když Rickův syn, Carl, hraje v seriálu, vystupuje jako 15 letý kluk. V kaskadérských záběrech jej však dubluje 31 letá žena, která se jmenuje Ashley.

 

9 Kulka v Rickově kapse

Rick si od smrti své manželky nosí v kapse kulku, která ji zabila.

 

8 Oddělené jídelny

Na natáčecím place seriálu jsou vždy dvě jídelny. Jedna pro živé a jedna pro mrtvé. Těžko říct, jestli to je kvůli tomu, aby mrtví neumazali sedačky svými kostýmy, nebo aby živí kvůli pohledu na mrtvé neumazali sedačky svými zvratky.

 

7 Neexistující město

Rick a jeho pochází v seriálu z města King County. Toto město nejen že neexistuje, ale bylo pojmenováno na počest mistra hororu Stevena Kinga.

 

6 Plánuje se spin-off

Svět The Walking Dead se rozšíří o další příběhovou linii. Autor Robert Kirkman oznámil, že se už natáčí spin-off.

 

5 První epizoda

První epizoda seriálu Živí mrtví byla vysílána příznačně na Halloweenskou noc. Jmenovala se „Days Gone By“.

 

4 Vražedná 3.série

Ve třetí sérii bylo zabito více lidí lidmi, než lidí zombies. Přesně 17 lidí zemřelo a z toho 14 jich bylo zabito lidmi.

 

3 Zombies musí být potichu

Při natáčení musí mrtví mlčet. Zvukaři natáčí zvuky jejich „sunutí“ a všechny skřeky dodávají až v postprodukci.

 

2 Darylova kuš

Pokud chcete vlastnit kuš, kterou terorizuje mrtvé oblíbenec Daryl, máte možnost. Walmart její kopie prodává za 300 dolarů.

 

1 Zombies při natáčení skutečně jedí

Některé obzvláště nechutné scény, kdy mrtví něco jedí, jsou skutečné. Jen s tím rozdílem, že všechno lidské maso na place je jen obarvená šunka.

Total
0
Shares
Související články
Netflix
Read More

TOP 10: Nejdražší filmové projekty z dílny netflix

Netflix se stal během krátkého času světovým trhákem, který se z životů lidí jen tak neodpáře. Nastolil novou úroveň televizní zábavy a ze svého trůnu ve světě streamovacích služeb nehodlá ustupovat. I proto dělá všechno proto, aby se uživatelé pravidelně vraceli. Přináší jim například skvělou podívanou, která ale něco stojí. Jaké nejdražší filmové projekty nám Netflix doposud přinesl?
filmové hity
Read More

TOP 10: Nej filmové hity roku 2022

Rok 2022 přinesl spoustu filmových novinek. Navzdory kritikům se na prvních příčkách nejsledovanějších filmů umístili jak dlouho očekávaný Top Gun: Maverick, tak také Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství. Jaké další filmové hity jsme si loni mohli užít v kinech?
Total
0
Share