TOP 10: Zajímavá fakta o seriálu The Walking Dead (1. část)

Seriál The Walking Dead (Živí mrtví) právě teď pokračuje svojí 5.sérií, a proto jsme si posvítili na ty největší zajímavosti, které o tomto seriálu kolují internetem.

 

10 Carlovi dělá dublerku 31 letá ženská

Když Rickův syn, Carl, hraje v seriálu, vystupuje jako 15 letý kluk. V kaskadérských záběrech jej však dubluje 31 letá žena, která se jmenuje Ashley.

 

9 Kulka v Rickově kapse

Rick si od smrti své manželky nosí v kapse kulku, která ji zabila.

 

8 Oddělené jídelny

Na natáčecím place seriálu jsou vždy dvě jídelny. Jedna pro živé a jedna pro mrtvé. Těžko říct, jestli to je kvůli tomu, aby mrtví neumazali sedačky svými kostýmy, nebo aby živí kvůli pohledu na mrtvé neumazali sedačky svými zvratky.

 

7 Neexistující město

Rick a jeho pochází v seriálu z města King County. Toto město nejen že neexistuje, ale bylo pojmenováno na počest mistra hororu Stevena Kinga.

 

6 Plánuje se spin-off

Svět The Walking Dead se rozšíří o další příběhovou linii. Autor Robert Kirkman oznámil, že se už natáčí spin-off.

 

5 První epizoda

První epizoda seriálu Živí mrtví byla vysílána příznačně na Halloweenskou noc. Jmenovala se „Days Gone By“.

 

4 Vražedná 3.série

Ve třetí sérii bylo zabito více lidí lidmi, než lidí zombies. Přesně 17 lidí zemřelo a z toho 14 jich bylo zabito lidmi.

 

3 Zombies musí být potichu

Při natáčení musí mrtví mlčet. Zvukaři natáčí zvuky jejich „sunutí“ a všechny skřeky dodávají až v postprodukci.

 

2 Darylova kuš

Pokud chcete vlastnit kuš, kterou terorizuje mrtvé oblíbenec Daryl, máte možnost. Walmart její kopie prodává za 300 dolarů.

 

1 Zombies při natáčení skutečně jedí

Některé obzvláště nechutné scény, kdy mrtví něco jedí, jsou skutečné. Jen s tím rozdílem, že všechno lidské maso na place je jen obarvená šunka.

Total
0
Shares
Související články
české filmy
Read More

TOP 10: Nejlepší české filmy všech dob

Přemýšlíte nad tím, co si pustíte během volného večera? Pokud se vám nechtějí číst titulky, budou sázkou na jistotu tradiční české filmy. I kdyby si člověk řekl, že česká kinematografie v posledních letech nepředvádí zrovna výjimečné snímky, existují takové filmy, které se zapsaly do paměti a na které se člověk může dívat prakticky pořád a pořád dokola.
Game of Thrones
Read More

10 seriálů pro skalní fanoušky Game of Thrones

Dá se říci, že seriál Hra o trůny byl opravdu mistrovským počinem HBO s přímo obrovskou sledovaností. Finále tohoto seriálu sice rozdělilo fanoušky, nicméně i tak jeho ukončení znamenalo docela velkou díru v televizních programech. Naštěstí jsou streamovací platformy opravdu rozšířené a doslova nabité dalšími skvělými seriály.
Total
0
Share