Nedaří se vám otěhotnět? 10 tipů, jak jít štěstí naproti

Toužíte po miminku, ale nedaří se vám otěhotnět? Už jste zkusili ledacos, ale vysněné dvě čárky na těhotenském testu se stále ne a ne objevit?
otěhotnět
Přejete si miminko, ale stále se vám nedaří počít? Jděte tomu naproti s našimi tipy. (foto: 123RF)

Máme pro vás 10 tipů, jak jít štěstí trochu naproti a jak konečně otěhotnět.

1. Přestaňte na to myslet

Pokud žena touží po miminku, často nemyslí na nic jiného, a to vede k jedinému: ke stresu. Jenže stres je strašák, nejen pokud jde o těhotenství. Studie ukazují, že ženy, které mají vysoké hladiny enzymu spojovaného se stresem, mají větší problém otěhotnět.

2. Dopřejte si dostatek spánku

Spánek není klíčový jen pro vaše duševní a fyzické zdraví, ale je také důležitý pro otěhotnění. Když vám chybí spánek, jste unavené a tělo se necítí v pohodě. Může být ve stresu a blokovat vaši snahu o početí.

3. Nemějte sex každý den

Mnohé páry mají pocit, že musí mít sex každý den, aby se jim konečně povedlo počít miminko. Často se k tomu ale nutí, protože ani ten největší milovník sexu nemá na milování chuť každý den, sedm dní v týdnu, jednatřicet dní v měsíci. U některých mužů navíc může mít každodenní sex vliv na počet spermií.

4. Naplánujte si milování na správný den

Máte několik dní, na které se můžete zaměřit, abyste mohli otěhotnět rychleji a tyto dny jsou těsně před ovulací. Není to den ovulace, ale tři nebo čtyři dny před ní, tehdy je nejlepší doba na milování.

Total
0
Shares
Související články
ušetřit
Read More

10 tipů, jak ušetřit v domácnosti, a přitom se neomezovat

V každé rodině existuje mnoho zarytých stereotypů, kvůli kterým v dnešní době možná utrácíte víc peněz, než je nutné. Zrevidujte si veškeré náklady a ušetřete tam, kde se dá šetřit poměrně jednoduše. Nový pohled na finance celé domácnosti vám přinese až několik tisíc ročně do vaší peněženky.
Total
0
Share