10 tipů, jak sbalit kluka a získat jeho srdce

Pro jednu snadný úkol, pro druhou noční můra. Ne všechny ženy jsou si natolik jisté v kramflecích, aby si dokázaly podmanit každého chlapa, o kterého byť jen pohledem zavadí.
sbalit kluka
Sbalit kluka není žádná věda, když se postaráte, abyste pro něj byla zajímavá. (foto: Pexels)

5. Noste stejné barvy

Věřte tomu nebo ne, ale když chcete sbalit kluka, i taková maličkost, jako je nošení stejných barev, může udělat velké věci. Všimněte si, jakou barvu oblečení nejčastěji nosí objekt vašeho zájmu a následně se postarejte o to, aby si i on všiml, že nosíte stejné barvy.

6. Využijte ženské zbraně

K čemu je máte, když je nepoužijete? Příroda ženám nenadělila přednosti jen tak pro nic za nic. A kdo je umí používat a nebojí se, ten to má v životě o něco jednodušší. Ne nadarmo se říká „když to máš, tak to ukaž”.

kytka
Neskrývejte svoje přednosti a brzy si získáte jeho srdce. (foto: Pexels)

7. Zajímejte se o to, co říká

Muži rádi vypráví a ještě radši mají, když vidí, že je druhá strana poslouchá. Dejte mu najevo, že vás zajímá, o čem mluví. Když mu budete doslova viset na rtech, bude mu to imponovat a to by bylo, aby se ledy nepohnuly. Tohle na chlapy platí, pamatujte milé dámy.

Total
0
Shares
Související články
minulost
Read More

Nechte minulost za sebou: 10x, jak jít dál a cítit se lépe

Jednou z věcí, která spojuje nás všechny, je schopnost cítit bolest. A to jak fyzickou, tak i emoční. Zažil to každý, obě zmíněné varianty. Co nás ale odlišuje, tak je reakce a jak se s nimi zvládáme vypořádat. Pokud si procházíte trýznivým obdobím, níže naleznete několik tipů, které vám mohou pomoci s posunem začít.
Total
0
Share