10 tipů, jak sbalit kluka a získat jeho srdce

Pro jednu snadný úkol, pro druhou noční můra. Ne všechny ženy jsou si natolik jisté v kramflecích, aby si dokázaly podmanit každého chlapa, o kterého byť jen pohledem zavadí.
sbalit kluka
Sbalit kluka není žádná věda, když se postaráte, abyste pro něj byla zajímavá. (foto: Pexels)

8. Udržujte oční kontakt

Pokud se vám dotyčný líbí, udržujte s ním oční kontakt. Jasně, nemůžete na něho zírat, což by vypadalo zvláštně, ale zavadit o něj pohledem a ujistit se, že si vašeho letmého mrknutí všiml? To bude fungovat.

9. Ukažte své sebevědomí

Jestli muži na ženách něco dokáží ocenit, pak je to zdravé sebevědomí. Obecně je přitahují ženy, které si věří a sebevědomí je na nich vidět. Nemusíte se hned chovat vyzývavě a přehánět to s důvěrou v sebe sama, ale nebojte se ukázat, že si jste sama sebou jistá. Bude to z vás vyzařovat a v jeho očích se rázem stanete přitažlivější.

10. Usmívejte se

Úsměv od ucha k uchu je vaší vstupenkou do jeho srdce. Bude to možná trvat, ale věřte, že když se budete usmívat, nejenže si vás o to dříve všimne, ale budete mu rázem sympatičtější. Mimo jiné je úsměv také sexy a vyzařuje dobrou náladu, která může urychlit onen první krok, jak sbalit kluka svého srdce.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

10 seriálů, kterým letos běží poslední řada

Top 10: Nejmenší zvířata na světě, která vás ohromí právě velikostí

Total
0
Shares
Související články
miluje
Read More

10 signálů, podle kterých poznáte, že vás doopravdy miluje

Žijete v dlouhodobém vztahu, kde v záplavě stereotypu občas pochybujete o tom, zda vás vaše drahá polovička stále miluje? Nebo jste na úplném začátku vztahu a pochybujete o tom, zda po vyprchání první zamilovanosti je to stále to pravé? Podle jednoduchých vět či drobností hned zjistíte, zda vás vaše láska doopravdy miluje.
Total
0
Share