TOP 10 míst v Praze, kde uspořádat konferenci

Konference se už dávno nemusí pořádat jen ve starých kongresových centrech. Využijte příjemné prostředí moderních hotelů, bývalých industriálních prostorů nebo zrekonstruovaných historických památek.
konference

1. Hotel Golf, Praha 5

Moderní hotel v klidné lokalitě na Praze 5 nabízí prostory pro konference a další firemní akce, a to včetně ubytování a stravy (catering, případně i snídaně a hlavní jídla). Přednáškové sály jsou klimatizované, moderně vybavené a propojené s venkovními prostory. V areálu je parkoviště. Více info najdete na konference v Hotelu Golf.

hotel golf
Hotel Golf

2. Písecká brána, Praha 6

Uspořádejte svou konferenci v nově zrekonstruované barokní bráně na Hradčanech. Multifunkční historický objekt je vhodným místem pro vzdělávání i odpočinek – součástí je galerie, kavárna a zahrada.

3. VŠCHT, Praha 4, konferenční centrum na koleji Sázava

Moderní konferenční centrum se středně velkou kapacitou. Je možnost vytvořit i velký sál pro více osob propojením dvou menších místností. Do příslušenství patří lobby bar, šatny a sociální zařízení. Sály jsou klimatizované. Lze zajisti ubytování hotelového typu na studentských kolejích.

4. Royal Theatre & Club, Praha 2

Zajímavé víceúčelové kulturní prostory vhodné na konferenci, firemní večírek, školení atd. Royal Theatre & Club nabízí atmosféru první republiky, stylový bar a VIP lounge. Součástí sálu je audiovizuální zařízení.

5. Gröbeho vila (Vila Grébovka), Praha 2

V prostorech novorenesanční vily v Havlíčkových sadech je možné pronajmout konferenční sály pro vaši firmu. Pro účastníky zařídí ubytování a catering. Sály mají základní technické vybavení, lze zajistit také tlumočnickou techniku, mikrofony, ozvučení.

6. Prám Studio, Praha 9

Zajímavé prostory bývalé prádelny nabídnou místo pro větší i menší konference a setkání. Po pronajmutí získáte k dispozici multifunkční sál, barem, ateliéry a galerii. Ač rekonstruovaný, stále má typicky industriální ráz.

7. Broomlovka, Praha 4

Multifunkční školící prostor v areálu Broomlovky jsou vybavené ergonomickým sezením a sociálním zázemím. Na požádání zajistí catering a neomezené nápoje. Sál disponuje vysokorychlostním internetem a moderním ozvučením.

8. Enforum Event Space, Praha 8

Enforum Event Space v pražském Karlíně pronajímá sál pro středně velkou konferenci nebo školení a menší zasedací místnost. Na požádání zajistí catering. Prostory jsou vzdušné a mají dobré technické vybavení. V případě hezkého počasí lze využít střešní terasu. Parkování v garážích v budově.

9. Faith Community, Praha 7

Komunitní centru na Praze 7 lze pronajmout i pro firemní akce. Ze sálu je přímo výstup na dvůr. Vybavení zahrnuje ozvučení, projekce, osvětlovací systém. V příslušenství objektu jsou šatny, salonek a lze zařídit i občerstvení.

10. Chvalská stodola, Praha 9

Další zajímavý a netradiční prostor nabízí nově zrekonstruovaná Chvalská stodola, která je součástí kulturní památky Chvalská tvrz. Konference se pořádají ve velkokapacitním sále s moderním technickým a sociálním zázemím. Součástí přístavby je bar, vhodný jako klidová zóna a místo k občerstvení. Možnost parkování.

Total
0
Shares
Související články
Berlín
Read More

TOP 10 míst, která byste měli navštívit v Berlíně

Berlín je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších měst Evropy, co se historie týče. Není tedy divu, že je velice vyhledávaným místem pro mnoho turistů. Proto jsme připravili seznam míst, která byste si neměli nechat ujít při návštěvě tohoto hlavního města. Ideální na podzimní víkendový výlet k našim sousedům.
Total
0
Share