TOP 10: Nejpodivnější závody, jakých se můžete zúčastnit

Hlavním smyslem každého závodu je dokázat, že jsme v dané disciplíně nejlepší. Každý závod má i ceny pro výherce. V následujícím článku jsme pro vás vytvořili žebříček 10 nejpodivnějších závodů. U mnoha z nich nejde jen o výhru, ale hlavně o to se zúčastnit a pobavit se.
závody
Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se! (foto: 123RF)

1. závody na podpatcích

Každý rok vycházejí mladé ženy do ulic v Moskvě, aby se mohly zúčastnit velice důležitého závodu. K cíli je žene vidina nakupování. Tento závod pořádá časopis Glamour. Výherkyně obdrží poukaz v hodnotě 3 000 dolarů na nákupy. A jak to už u závodů bývá, i tento má svá pravidla. Minimální velikost podpatků je 3,5 cm.

Jak závod v podpatcích vypadá? Často hodně komicky.

Z části tyto ženy obdivujeme. Už jen chůze na samotných podpatcích je dosti obtížná, natož v nich uběhnout 50 metrů. Samozřejmě se tento závod nevyhne mnohým pádům.

2. SPORT A JÍDLO V JEDNOM

Tento závod je tím pravým pro každého, kdo rád nejen sportuje, ale také rád jí. Soutěží zde spolu čtyřčlenné týmy. Závod se skládá ze 4 etap – plavání v bazénu, 10 kilometrová jízda na kole, 2,5 mílový běh a pak kratší, 1,17 mílový běh. Start každé této etapy začíná pojídáním různých druhů jídel. Při tomto závodě musíte mít hodně odolný žaludek. Ne každý totiž dokáže sportovat s plným břichem.

3. humří olympiáda

Humrový závod je součástí každoročního humřího festivalu v Maine. V rámci festivalu dochází ke korunovaci bohyně moře, k různým kuchařským soutěžím a právě k tomuto závodu.

Humří závody nejsou pro saláty!

Cílem je dostat se přes co nejvíce humřích přepravek, které jsou situované ve vodě. Rekord padl, když dvanáctiletý chlapec přešel přes 4501 přepravek.

4. psí závody v kostýmech

Už z nadpisu je jasné, že se jedná o závod, jehož hlavními aktéry jsou pejsci. A aby nešlo jen o obyčejný závod, musí každý hafan na sobě mít elegantní kostým ve stylu hot dogu. Nejde zde ani tak o vítěze, jako o zábavu, kterou si při této podívané užijete. Není nic veselejšího a roztomilejšího, než vidět běžícího psa v takovémto převleku. Tento závod se konal v roce 2013 a měl více než sto soutěžících.

Total
0
Shares
Související články
pevný zadek
Read More

10 cviků pro pevný zadek a krásná stehna

Plavková sezóna se nezadržitelně blíží, a tak je na čase začít pro vysněnou postavu něco dělat. Pokud jste již přemýšlela o lepším jídelníčku či nějaké dietě, určitě se už odhodláváte také ke cvičení. Jaké cviky ale vybrat pro pevné a krásné nohy, štíhlá stehna a vyrýsovaný zadeček? Poradíme vám těch deset nejúčinnějších.
Total
0
Share