TOP 10: Nejpodivnější závody, jakých se můžete zúčastnit

Hlavním smyslem každého závodu je dokázat, že jsme v dané disciplíně nejlepší. Každý závod má i ceny pro výherce. V následujícím článku jsme pro vás vytvořili žebříček 10 nejpodivnějších závodů. U mnoha z nich nejde jen o výhru, ale hlavně o to se zúčastnit a pobavit se.
závody
Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se! (foto: 123RF)

8. závody v bahně

Dobrodružství a adrenalin – to vás čeká a nemine. Soutěžící se zde vrhají do boxů plných bláta. Musejí překonat různé bažiny a bahenní řeky. Rozhodně jde zatím o jeden z nejnáročnějších závodů zde uvedených.

Účastníci si mohou vybrat, zda budou soutěžit v závodu na 6 km nebo 12 km, který vede přes lesy, louky a potoky. V cíli si můžete být jistí, že na svém těle nenajdete žádné čisté místo.

9. tady jde o výkon

Tento závod má pouhých 400 metrů, a ač se to nezdá, jedná se o jeden z nejvíce náročných závodů na takovouto vzdálenost. Je zde velice strmý a vysoký kopec, na jehož vrchol se musejí závodníci dostat. Závod se uskutečňuje na úbočí hory v Planici na Slovinsku. Každý si může otestovat svou rychlost, sílu a vytrvalost.

10. zombie útočí!

Běh za holý život – takto by se dal tento závod nazvat. Je zde vytvořená překážková dráha, kterou musí účastníci závodu zdolat. Běh je situován do různých terénů, plných fyzicky náročných překážek. A to se ještě musíte vyhnout a utéct zombie, které na vás číhají ze všech stran. Tato událost je braná jako školení pro chvíli, kdy přijde skutečná zombie apokalypsa.

Tady se doslova běží o život!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

TOP 10: Nejdražší koníčky, které můžete mít

TOP 10: Nejjedovatější zvířata na světě

Total
0
Shares
Související články
ořechy
Read More

TOP 10 nejlepších ořechů

Ořechy jsou oblíbenou pochoutkou a nepostradatelnou součástí některých receptů. Jsou zdrojem energie a chrání naše zdraví. Připravili jsme pro vás seznam 10 nejlepších ořechů, které byste měli zařadit do svého jídelníčku. Seznamte se s nimi a vyberte si takové, které vás potěší nejen svou chutí, ale i účinky v oblasti zdraví.
Total
0
Share