TOP 10: Nejpodivnější závody, jakých se můžete zúčastnit

Hlavním smyslem každého závodu je dokázat, že jsme v dané disciplíně nejlepší. Každý závod má i ceny pro výherce. V následujícím článku jsme pro vás vytvořili žebříček 10 nejpodivnějších závodů. U mnoha z nich nejde jen o výhru, ale hlavně o to se zúčastnit a pobavit se.
závody
Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se! (foto: 123RF)

8. závody v bahně

Dobrodružství a adrenalin – to vás čeká a nemine. Soutěžící se zde vrhají do boxů plných bláta. Musejí překonat různé bažiny a bahenní řeky. Rozhodně jde zatím o jeden z nejnáročnějších závodů zde uvedených.

Účastníci si mohou vybrat, zda budou soutěžit v závodu na 6 km nebo 12 km, který vede přes lesy, louky a potoky. V cíli si můžete být jistí, že na svém těle nenajdete žádné čisté místo.

9. tady jde o výkon

Tento závod má pouhých 400 metrů, a ač se to nezdá, jedná se o jeden z nejvíce náročných závodů na takovouto vzdálenost. Je zde velice strmý a vysoký kopec, na jehož vrchol se musejí závodníci dostat. Závod se uskutečňuje na úbočí hory v Planici na Slovinsku. Každý si může otestovat svou rychlost, sílu a vytrvalost.

10. zombie útočí!

Běh za holý život – takto by se dal tento závod nazvat. Je zde vytvořená překážková dráha, kterou musí účastníci závodu zdolat. Běh je situován do různých terénů, plných fyzicky náročných překážek. A to se ještě musíte vyhnout a utéct zombie, které na vás číhají ze všech stran. Tato událost je braná jako školení pro chvíli, kdy přijde skutečná zombie apokalypsa.

Tady se doslova běží o život!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

TOP 10: Nejdražší koníčky, které můžete mít

TOP 10: Nejjedovatější zvířata na světě

Total
0
Shares
Související články
vtip
Read More

10 vtipálků, co si svůj pracovní den dokážou užít

Není pochyb o tom, že chodit do práce je prostě potřeba. Musíme mít z čeho platit účty, nehledě na fakt, že i ten sociální kontakt je zkrátka žádoucí. Kdo ale řekl, že pobyt v práci musí být za každou cenu nudný? Nikdo! A aby to nebylo pořád jen o povinnostech, existují způsoby, jak si svůj pracovní den užít, s pořádnou kopou srandy a výbuchů smíchu. Ostatně desítka vtipálků, kteří neskrývali smysl pro humor, vás o tom přesvědčí. Tak zábavnou podívanou.
superschopnost
Read More

10 superschopností, které byste rozhodně chtěli mít

Přemýšleli jste někdy nad tím, jakou superschopnost byste si přáli mít? Většina z nás na první dobrou odpoví: létání. Všem se někdy zdál určitě létací sen a ráno jste si představovali, jaké by to bylo, moci létat. Nebo stát se superhrdinou a zachraňovat lidi po celém světě? Možných superschopností je opravdu hodně – zkuste se zasnít a vybrat si z našeho seznamu.
pevný zadek
Read More

10 cviků pro pevný zadek a krásná stehna

Plavková sezóna se nezadržitelně blíží, a tak je na čase začít pro vysněnou postavu něco dělat. Pokud jste již přemýšlela o lepším jídelníčku či nějaké dietě, určitě se už odhodláváte také ke cvičení. Jaké cviky ale vybrat pro pevné a krásné nohy, štíhlá stehna a vyrýsovaný zadeček? Poradíme vám těch deset nejúčinnějších.
vydrzet
Read More

10 tipů, jak konečně vydržet u cvičení a docílit postavy snů

Už je to nějaká doba, co jste naposledy obuli kecky a šli běhat. Možná už je to několik týdnů, co jste byli v posilovně a na cvičební podložku se vám ve skříni jen práší? Přiznejme si upřímně - prostě to opět nedopadlo. Možná za to mohla nemoc, rodinná krize, příliš mnoho povinností. Na tom ale nezáleží, důležité je opět začít a tentokrát u toho vydržet.
Total
0
Share