TOP 10: Nejdražší filmové projekty z dílny netflix

Netflix se stal během krátkého času světovým trhákem, který se z životů lidí jen tak neodpáře. Nastolil novou úroveň televizní zábavy a ze svého trůnu ve světě streamovacích služeb nehodlá ustupovat. I proto dělá všechno proto, aby se uživatelé pravidelně vraceli. Přináší jim například skvělou podívanou, která ale něco stojí. Jaké nejdražší filmové projekty nám Netflix doposud přinesl?
Netflix
Klapka a… akce! (foto: 123RF)

1. the gray man

Paradoxně tím nejdražším filmovým projektem od tvůrců společnosti Netflix je film, který ještě ani není ke zhlédnutí. Premiéra The Graymana je však na spadnutí. Češi k tomuto filmovému hitu mají ovšem velice blízko, a to především proto, že se z velké části natáčel u nás – konkrétně v Praze. Hollywoodští krasavci Chris Evans a Ryan Gosling si střihli hlavní role a už jenom to svědčí o tom, že se bude jednat o skvělou podívanou. A co se týče ceny za celý projekt, ta přesahuje hranici 200 milionů dolarů. To je, panečku, obrovská suma za jeden jediný film!

AMATÉRSKÝ SESTŘIH Z NATÁČENÍ THE GRAY MANA V PRAZE

2. red notice

Druhý nejdražší filmový projekt na Netlixu je komedie, která už svou premiéru měla, a která byla v jednu chvíli nejsledovanějším snímkem z nabídky streamovací platformy. Hlavní roli v něm obsadil charismatický Dwayne “The Rock” Johnson a taky sexy vtipálek Ryan Reynolds. Film nese název Red Notice a vynaložilo se na něj pravděpodobně kolem 160-200 milionů dolarů.

TRAILER K FILMU RED NOTICE

3. Irčan

Zhruba 159 milionů dolarů padlo na kriminální drama jménem Irčan. Co je zajímavé, tak že většinu rozpočtu nespolkl ani tak štáb nebo natáčení jako takové, ale spíše digitální omlazení herců. Až se na tento snímek, který je poněkud dlouhý v porovnání s ostatními, budete dívat, schválně si tohoto efektu, nad nímž se strávily dlouhé hodiny, všimněte.

TRAILER K FILMU IRČAN

4. 6 Underground: tajné operace

Mezi stále hojně sledované snímky, které jsou součástí nabídky Netflix už nějaký ten pátek, patří i 6 Underground: Tajné operace. Tento akční film režiséra Michaela Baye láká hlavně na své obsazení, ale také na děj, který se člověku dostane velice rychle pod kůži. Při sledování ale jenom málokterý divák dokáže odhadnout, jak vysoké náklady na tento snímek byly. Ale my vám to prozradíme – rovnaly se 150 milionům dolarů.

TRAILER K FILMU 6 UNDERGROUND: TAJNÉ OPERACE

Total
0
Shares
Související články
vánoční film
Read More

TOP 10: Vánoční filmy, bez kterých si to neumíme představit

Vánoce už jsou vážně za rohem a málokdo z nás si dovede představit svátky bez pohádek a typicky vánočních filmů. Není nic lepšího, než se zachumlat do svetru, deky, vzít si talířek cukroví nebo chuťovek a za blikajících světýlek od vánočního stromečku nasávat atmosféru svátků z filmotéky. Které filmy prostě milujeme, že si je o Vánocích pouštíme zas a znovu? Mrkněte na desítku těch legendárních – tedy kromě Popelky, která je prostě samozřejmostí.
Total
0
Share