TOP 10: Způsoby, jak se ubránit COVIDu

Výročí prvního lockdownu se blíží a je jasné, že to jen tak neskončí. My pro vás máme stručné, jasné a přehledné shrnutí toho, jak si ochránit to nejcenější co každý z nás má – zdraví a život.

10. Vitamín C

U nás lidé trpí velkým nedostatkem. Je ale důležité tento vitamín do sebe pravidelně každý den dostávat. Nejlépe v přirozené formě – kysané zelí, čaj s šípků, citrusy, kiwi. Nejlepší zdroj Vitamínu C je ale červená paprika nebo petržel.

Purchasing, Food, Kiwi, Green, Vitamins, Healthy, Cook

Total
0
Shares
Související články
kopačky
Read More

Jaké jsou aktuálně nejlepší kopačky k dostání?

Každý hráč si patrně již někdy vyslechl po zkaženém míči poznámku, že kvalitní kopačky ještě z člověka nedělají dobrého fotbalistu. Na druhou stranu však nikdo nebude zpochybňovat skutečnost, že špatné kopačky mohou fotbalový výkon značně znehodnotit. Obuv by proto neměla být v žádném případě podceňována. Jaké jsou v dnešní době nejlepší kopačky, které jsou na trhu k dostání?
film
Read More

10 filmů s letní tématikou, které stojí za zhlédnutí

Léto je obdobím, kdy si mnoho z nás užívá dovolenou a uvolněnou atmosféru, během které relaxuje a nabírá novou sílu do dalších dní. K odpočinku patří i dobrý film. A jaký lepší zvolit než ten, který nabízí letní tématiku? Máme pro vás tip hned na deset filmů, které vás přenesou do světa slunečních dní, dobrodružství a nezapomenutelných letních zážitků.
Total
0
Share