10 výhod rozvodu aneb není všechno tak černé, jak to vypadá

Ze všech stran se dozvídáme, že rozvod není vůbec nic příjemného. Ale co se na něj podívat pro změnu pozitivně? Představujeme vám 10 výhod rozvodu.
rozvod
Starý vs. nový život. (foto: 123RF)

Rozvod totiž vždycky není jen konec světa. Pokud jste právě uprostřed rozvodového řízení, věřte, že po přečtení našeho článku se na dny znovunabyté svobody budete těšit, přestože soudní tahanice mohou být zdlouhavé a vyčerpávající, myslíme si, že je skvělé vidět světlo na konci tunelu.

1.      Budete mít konečně svobodu

Hlavní výhodou rozvodu je to, že opět bude svobodní. Neskáčete při této představě radostí? Jen si představte, kolik dveří se vám díky tomu otevře.

2.      Čas na koníčky

Chtěli jste se vždycky začít více věnovat józe, cukrařině, lezení po horách nebo čemukoliv jinému? Jestliže váš partner s vámi váš koníček nesdílel, patrně jste na něj zanevřeli i vy. Proto je báječné, že díky rozvodu vás již nebude nic omezovat, a konečně se budete moci svému koníčku věnovat naplno.

3.      Nový začátek

Rozvod je novým začátkem ve všech směrech. Chcete-li něco změnit, změňte to. Začněte jednoduše od znova. Změna se může týkat čehokoli. Ženy si například rády po životních změnách mění barvu a střih vlasů, ale samozřejmě stačí i menší změna. Začněte třeba nosit váš oblíbený kus oděvu, který na vás váš partner neměl rád.

4.      Více času sami na sebe

Ať už jste introvert či extrovert, mít čas jenom sami na sebe je neskutečně důležité. Urovnat si v klidu myšlenky, zamyslet se nad svými životními cíli, uvědomit si, co vlastně od života chcete. Chvíle strávené o samotě nemusí být nudné, smutné, ani depresivní. Naopak mohou být velmi praktické a přinést vám spoustu nových myšlenek a postřehů.

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share