10 výhod rozvodu aneb není všechno tak černé, jak to vypadá

Ze všech stran se dozvídáme, že rozvod není vůbec nic příjemného. Ale co se na něj podívat pro změnu pozitivně? Představujeme vám 10 výhod rozvodu.
rozvod
Starý vs. nový život. (foto: 123RF)

5.      Příležitost vyzkoušet něco nového

Riskujete rádi? Jdete do všeho po hlavě? Nebo se naopak nových věcí bojíte a preferujete ty známé? Je na čase konečně vystoupit ze své komfortní zóny a zažít něco jiného. Nemusí se jednat o skákání padákem ani bungee jumping.

6.      Čas na změnu bydlení

Zkoušení nových věcí úzce souvisí i s vaším bydlením. Pokud vám připadne byt, který jste s partnerem sdíleli, je čas na jeho rekonstrukci. Vysál vás rozvod po finanční stránce? To vůbec nevadí! Zavolejte přátelům a požádejte je o pomoc. S návratem do života vám totiž jistě rádi pomohou. Kromě vymalování, můžete také přestěhovat nábytek, změnit uspořádání bytu a vše obrátit vzhůru nohama. Nejprve to pro vás bude nejspíš matoucí, ale časem si na nové uspořádání bytu zvyknete a nic vám již nebude bývalého partnera připomínat.

7.      Více času na kamarády

S kamarády nemusíte trávit čas pouze u vás doma, když vám budou pomáhat s rekonstrukcí. Tím, že již nejste v manželství, máte možnost trávit více času se svými kamarády, a to i s těmi, kteří ve svazku manželském stále setrvávají. Nebojte se je po rekonstrukci všechny sezvat k sobě na večeři a naplánujte si společné výlety a další aktivity.

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share