Jste single? Vychutnejte si 10 výhod, které přináší život bez partnera

Jste právě teď single a jste z toho v háji? Všude kolem sebe vidíte šťastné zadané páry a vy začínáte mít pocit méněcennosti jen proto, že zrovna vedle vás nikdo večer co večer neusíná?
single
Je fajn být single. (foto: unsplash.com)

Hoďte splín za hlavu a poznejte 10 výhod, které si můžete užívat, pokud jste zrovna single.

1. Máte více času pro sebe

Se vším tím volným časem, který máte k dispozici, se můžete více soustředit na své potřeby, přemýšlet o tom, po čem skutečně toužíte, objevovat, co se vám líbí, a využít tyto znalosti k tomu, abyste se stali lepšími. Kromě toho můžete jít v životě vpřed svým vlastním tempem.

2. Můžete flirtovat bez výčitek

Jednou z úžasných výhod single života je zapojit se do zdravého flirtování s lidmi, které znáte, nebo s těmi, které potkáte. Můžete koketovat bez výčitek a užívat si pozornost druhých.

3. Můžete si užít sex na jednu noc

Být single vám dává šanci zapojit se do určitých společenských aktivit bez výčitek a mít sex na jednu noc, aniž byste se cítili provinile nebo pod tlakem. 

4. Máte více času na kamarády

Single život vám dává šanci trávit více času se svými přáteli. Pokud jsme ve vztahu, máme tendence být co nejvíce jen s partnerem. Kamarádi jdou často stranou a to je škoda. Teď nikoho nemáte, tak si to můžete užívat.

Total
0
Shares
Související články
páry
Read More

10 nejstabilnějších párů šoubyznysu. Komu to klape?

Pokud zrovna nemluvíme o světě běžných smrtelníků, kde bychom našli tisíce roky fungujících párů, ve světě showbyznysu (ať už ho aktivně sledujete nebo ne) si mnozí říkáme, že se tam vzájemní partneři střídají jak fusekle. Tuhle zpráva o rozchodu zpěvačky, támhle kauza oblíbeného herce a divokého rozchodu. Dá se ale ve světě reflektorů najít výjimka? Dá, a v docela početné skupině. Podívejte se na nejstabilnější páry, kterým to klape už spoustu let.
Total
0
Share