10 osvědčených způsobů, jak se okamžitě cítit šťastnější

Když naše tělo zaplaví pocit štěstí, cítíme se neskutečně skvěle. Asi každý z nás už to někdy zažil. Štěstí v nás může vyvolat ledasco – dobrá zpráva, chutné jídlo, nový vztah nebo třeba povýšení v práci. Když ale šťastní nejsme, cítíme se pod psa. Proto vám přinášíme 10 způsobů, jak se okamžitě cítit šťastnější.
šťastnější
Chcete se cítit šťastnější? Máme pro vás TOP 10 rad, jak toho dosáhnout. (foto: pexels/Tim Samuel)

1. Zapalte si svíčku

Ale ne ledajakou. Zapalte si vanilkovou svíčku. Proč? Protože vůně vanilky má na naši psychickou pohodu blahodárný vliv, tím pádem se díky tomu budeme cítit šťastnější. Proto v moment, kdy si budete chtít dopřát pocity štěstí, dejte na nás a sledujte, co to s vámi udělá.

2. Běžte na procházku

Místo toho, abyste se hroutili a chodili zamračení, postavte se rovně, otočte ramena dozadu a dejte se do kroku. Vydejte se na procházku, která ani nemusí být nijak zvlášť dlouhá, ideálně by však vaše kroky měly vést do přírody.

3. Udělejte si pořádek na stole

Vzhledem k tomu, že nepořádek zvyšuje úroveň stresu, je to pořádek, který vás udělá šťastnější. Organizování osobních věcí může být perfektní řešení na vaši špatnou náladu. Udělejte si pořádek na svém pracovním stole a uvidíte, že se rázem budete cítit lépe.

4. Vystavte se na sluníčko

Sluneční paprsky nás dokážou nadopovat vitamínem D, zrovna tak jako v nás dokážou vyvolat pocity štěstí. Pakliže tedy počasí přeje, vystavte se na pár minut na sluníčku, zavřete oči a čerpejte pozitivní energii.

Total
0
Shares
Související články
miluje
Read More

10 signálů, podle kterých poznáte, že vás doopravdy miluje

Žijete v dlouhodobém vztahu, kde v záplavě stereotypu občas pochybujete o tom, zda vás vaše drahá polovička stále miluje? Nebo jste na úplném začátku vztahu a pochybujete o tom, zda po vyprchání první zamilovanosti je to stále to pravé? Podle jednoduchých vět či drobností hned zjistíte, zda vás vaše láska doopravdy miluje.
Total
0
Share