TOP 10: Hudební singly, které ovládly rok 2022

Každý rok přichází na řadu jakési zhodnocení toho, co se v hudebním průmyslu povedlo a nepovedlo. Před nadcházejícím létem jsme si pro vás připravili seznam deseti nejlepších skladeb, které ovládly první příčky hitparád.
singl
Song Anti-Hero od Taylor Swift ovládl loňské hudební žebříčky. (foto: depositphotos)

1. Taylor Swift – Anti-Hero

Taylor Swift patří mezi nejlepší americké zpěvačky posledních let. Její hlas je nezaměnitelný, stejně tak i její texty. Song „Anti-Hero“ patří bezesporu mezi největší singly loňského roku, které se na prvních příčkách v hitparádách umístily několik týdnů po sobě.

Taylor Swift – Anti-Hero

2. Harry Styles – As It Was

Je vidno, že sólová dráha Harrymu jedině prospěla. Jen tak může světu ukázat svůj talent a věnovat se vlastní tvorbě. Singl As It Was je taneční oddechovkou s nádechem melancholie, která se dokáže zavrtat v hlavě. Písnička rozhodně zaujala, o čemž svědčí její hratelnost v rádiích.

3. The Weeknd – Sacrifice

V žebříčku TOP 10 hitů roku 2022 rozhodně nesmí chybět song z desky Dawn FM Kanaďana, který si říká The Weeknd. Song je kombinací romantiky, popu, elektronické hudby, což tvoří dokonalou pastvu pro uši. The Weeknd má za sebou také velmi úspěšnou písničku s názvem Blinding Lights, která pár let zpátky taktéž ovládla hudební žebříčky.

The Weeknd – Sacrifice

4. Beyoncé – Break My Soul

Album zpěvačky Beyoncé s názvem Renaissance obsahuje hned několik songů, které stojí za pozornost, především soulový Cuff It a Summer Renaissance. Ovšem Break My Soul si svou rytmikou posluchače získal natolik, že se tento hit zařadil mezi ty nejlepší roku 2022.

Total
0
Shares
Související články
Cobain
Read More

10 zajímavostí o legendě jménem Kurt Cobain

Pro mnohé milovníky hudby zůstává bývalý frontman skupiny Nirvana jedním z oblíbených umělců, jehož poměrně krátký život byl plný různých zvratů a záhad. Nebýt jeho úmrtí, letos v únoru by oslavil 56. narozeniny. Pokud se i vy řadíte mezi jeho fanoušky, určitě nepřehlédněte desítku zajímavostí o Kurtu Cobainovi, které jste o něm možná ani nevěděli.
Total
0
Share