TOP 10: Hudební singly, které ovládly rok 2022

Každý rok přichází na řadu jakési zhodnocení toho, co se v hudebním průmyslu povedlo a nepovedlo. Před nadcházejícím létem jsme si pro vás připravili seznam deseti nejlepších skladeb, které ovládly první příčky hitparád.
singl
Song Anti-Hero od Taylor Swift ovládl loňské hudební žebříčky. (foto: depositphotos)

5. Gorillaz – New Gold ft. Tame Impala & Bootie Brown

Spolupráce Gorillaz s Kevinem Parkerem, frontmanem kapely Tame Impala, byla trefou do černého. Ruku na srdce, víme o lepších projektech a spolupracích, které mají Gorillaz za sebou, ale song New Gold se stal jejich hitem roku 2022.

6. Sam Smith, Kim Petras – Unholy

Píseň Unholy je asi největším překvapením loňského roku. Zpěvák Sam Smith je známý pro své typické balady s táhlým refrénem. Unholy je naprostým opakem, je to takový ten klasický pulzující song, který patří na diskotéky a do barů, říz mu dodala zpěvačka Kim Petras.

Sam Smith, Kim Petras – Unholy

7. Kendrick Lamar – N95

Na světovém hudebním žebříčku si své místo našel i sing s názvem N95 od rappera Kendricka Lamara. Ani v tomto případě nezklamal, jeho texty jsou vždy vzrušující, měnící se kadence, ostrý rap přecházející do jemného popu jsou dokonalou kombinací. Za svou tvorbu byl Lamar také oceněn Pulitzerovou cenou za hudbu.

Total
0
Shares
Související články
rock
Read More

TOP 10: Nejlepší rockové kapely všech dob

Když přijde řeč na rockové kapely hudebního světa, jistě se vám jich hlavou honí desítky. Ne každá se ale může řadit na samotný vrchol a přesně ty jsme pro vás do našeho žebříčku vybrali.
Total
0
Share