10 superschopností, které byste rozhodně chtěli mít

Přemýšleli jste někdy nad tím, jakou superschopnost byste si přáli mít? Většina z nás na první dobrou odpoví: létání. Všem se někdy zdál určitě létací sen a ráno jste si představovali, jaké by to bylo, moci létat. Nebo stát se superhrdinou a zachraňovat lidi po celém světě? Možných superschopností je opravdu hodně – zkuste se zasnít a vybrat si z našeho seznamu.
superschopnost
Jakou superschopnost byste chtěli ovládat? (foto: unsplash/photo nic)

1. Neviditelnost

Představa ovládání této superschopnosti je poněkud strašidelná. Představte si, co byste dělali jako první? Vplížili byste se do kanceláře svého šéfa? Nebo prostě předběhnete řadu lidí čekající na vstup na diskotéku? Většina z nás by ale asi jako první zamířila do bytu svého nebo své ex a zjistila, jestli má někoho nového. A co takhle se nechat zavřít do obchodního centra a celou noc si pořádně debužírovat? Ano, možností je opravdu mnoho!

2. Létání

Jak již bylo zmíněno, představy o létání jsou už tak nějak klasikou na poli snění. A bylo prokázáno, že když se nám zdá o létání, děláme při tom ve snu pohyby, jako když plaveme. Jenom si představte, co byste ušetřili za letenky? Pravda, letět „po svých“ někam do exotické Afriky, to by mohlo být docela náročné, ale tak při dnešních cenách paliva bychom klidně letěli až na severní pól, jenom abychom ušetřili.

3. Dýchání pod vodou

Dýchání pod vodou možná není tak atraktivní superschopnost jako třeba létání nebo neviditelnost, nicméně je to opravdu zajímavé. Podmořský svět se nedá s tím naším vůbec srovnat. Klidně byste tak mohli strávit pod vodou třeba celý den – a namísto otravných lidí byste si „povídali“ pouze s rybami. Samozřejmě, moc bychom nedoporučovali dlouhý pobyt v zákoutích moře, kde byste mohli potkat živočichy, kteří by si na vás rádi pochutnali.

4. Nezranitelnost

Vzpomeňte si, jak moc nadáváte a brečíte pokaždé, když si ukopnete palec u nohy o roh nábytku. Představte si, o kolik lepší by byl váš život, kdybyste to prostě vůbec necítili. A co tak, kdybyste navíc mohli odrazit kulky ze zbraně? Připadali byste si jako Neo z Matrixu? Být nezranitelný a nesmrtelný je sice zajímavá představa, ale kdo by tady chtěl být věčně? Tuhle superschopnost ještě promyslete.

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share