10 superschopností, které byste rozhodně chtěli mít

Přemýšleli jste někdy nad tím, jakou superschopnost byste si přáli mít? Většina z nás na první dobrou odpoví: létání. Všem se někdy zdál určitě létací sen a ráno jste si představovali, jaké by to bylo, moci létat. Nebo stát se superhrdinou a zachraňovat lidi po celém světě? Možných superschopností je opravdu hodně – zkuste se zasnít a vybrat si z našeho seznamu.
superschopnost
Jakou superschopnost byste chtěli ovládat? (foto: unsplash/photo nic)

5. Cestování časem

Milovníci trilogie Zpátky do budoucnosti nám jistě dají za pravdu, že tahle superschopnost je rozhodně boží! Kdo by se nechtěl vrátit zpátky v čase například do svého dětství? Nebo třeba ještě dále, do dob minulých, kdy naše babičky ještě byly mladice? Zajímalo by nás, jak vlastně dříve život probíhal a jak vypadala místa, která známe teď. Nebo jak budou vypadat třeba za 100 let? Je možné, že už tady ani nic nebude – to by bylo zjištění k zamyšlení.

6. Supersíla

Doufám, že hned nebudete myslet na to, jak byste někoho zmlátili, kdybyste měli supersílu. Spíše by se tato schopnost mohla hodit třeba při stěhování – tak byste si mohli i docela dost vydělat. Sedačku vzít na jeden zátah do schodů. To ušetří spoustu času – a jeden byt byste měli přestěhovaný za opravdovou chvilku. Jako business plán je to super volba.

7. Schopnost léčit

Tato superschopnost nemusí vypadat zrovna atraktivně, ale věřte, že ve stáří byste ji ohromně ocenili! A vlastně i tímhle by se dalo slušně vydělat (pokud by vás mafie farmaceutického průmyslu nezašlápla jako obtížný hmyz). Čím je člověk starší, tím více ho všechno bolí. Představte si, že jako stará babička či dědeček byste mohli klidně metat salta a mít tělo výkonné jako kdejaká mladice či mladík.

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share