10 superschopností, které byste rozhodně chtěli mít

Přemýšleli jste někdy nad tím, jakou superschopnost byste si přáli mít? Většina z nás na první dobrou odpoví: létání. Všem se někdy zdál určitě létací sen a ráno jste si představovali, jaké by to bylo, moci létat. Nebo stát se superhrdinou a zachraňovat lidi po celém světě? Možných superschopností je opravdu hodně – zkuste se zasnít a vybrat si z našeho seznamu.
superschopnost
Jakou superschopnost byste chtěli ovládat? (foto: unsplash/photo nic)

8. Atmokineze

Už jste někdy jeli na dovolenou k moři, a nakonec celou dobu pršelo? Takové plýtvání penězi opravdu nikdo nemá rád. Představte si, že byste dokázali ovládat počasí. Pozor ale, pořád přece nemůže být teplo, někdy byste museli také povolit i zimu, aby byla příroda stále v zaběhlé rovnováze. Ale zvolit si počasí na oslavu, svatbu či plánovaný výlet, to by bylo prostě super!

9. Předpovídání budoucnosti

Tak tahle superschopnost je za nás úplně top! Nejenom, že byste věděli, co vás čeká a mohli se na to připravit, ale také byste věděli, jaký tým třeba ve vašem oblíbeném sportu vyhraje – a pak už by stačilo jen rozbít prasátko, vybrat všechny svoje úspory a utíkat do sázkové kanceláře. Zajistili byste si tak svobodný život s velkou haldou peněz, které byste mohli kdykoli doplnit. Krásná představa, co říkáte?

10. Teleportace

Pokud jste viděli film Jumper, víte, co všechno úžasného můžete s touto schopností dělat. Můžete si prostě z minuty na minutu klidně „vyjet“ na dovolenou k moři. Abyste na ni měli dostatek peněz, třeba se na chvíli teleportujete do trezoru banky. Tohle je rozhodně úžasná superschopnost, která je možná bohužel jenom ve filmu.

Jakou superschopnost byste chtěli vy?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

TOP 10: Vlivní lidé, kteří nikdy nežili

TOP 10 Lidé se superschopnostmi

Total
0
Shares
Související články
sex
Read More

10 nápadů, které oživí nudný sex

Sex neodmyslitelně patří do našich životů. Je to jeden ze základních pilířů každého vztahu. Nejenže je to příjemné a utužuje to vzájemné pouto mezi partnery, ale sex zakončený orgasmem přináší i další výhody. Vyplavuje se při něm hormon oxytocin, který zlepšuje náladu. Co ale dělat v případě, kdy se do ložnice vkrade nuda a stereotyp? Těchto 10 nápadů vaše milování zaručeně oživí.
Total
0
Share