10 nápadů, které oživí nudný sex

Sex neodmyslitelně patří do našich životů. Je to jeden ze základních pilířů každého vztahu. Nejenže je to příjemné a utužuje to vzájemné pouto mezi partnery, ale sex zakončený orgasmem přináší i další výhody. Vyplavuje se při něm hormon oxytocin, který zlepšuje náladu. Co ale dělat v případě, kdy se do ložnice vkrade nuda a stereotyp? Těchto 10 nápadů vaše milování zaručeně oživí.
sex
Nuda v posteli? To vyřešíme. (foto: depositphotos)

1. Zkuste něco jiného

Okořeňte svůj sexuální život tím, že posunete společné hranice. Možná už jste spolu nějaký ten pátek a vzájemně víte, co má ten druhý rád. Jenže po nějaké době už je to zažitá klasika, která začne nudit. Co takhle společně udělat krok vpřed a otevřít se jiným, doposud nepoznaným možnostem?

2. Dejte si načas

Dnešní doba je hektická, celkově uspěchaná. Není se čemu divit, že mnohé páry mají na intimní chvíle vyhraněných jen pár minut, ve kterých si tuhle “povinnost” splní a je vymalováno. Jenže rychlovkami, byť jsou příjemné a čas od času rozhodně neuškodí, může trpět milostný život, zejména pak z dlouhodobého hlediska. Dejte si načas, udělejte si na sebe dostatek času a nikam nespěchejte. Alespoň tu a tam.

sex
Rychlovka je fajn, ale ne pokaždé. (foto: depositphotos)

3. Dopřejte si masáž

Masáž rozhodně nemusí být vnímaná jen jako úleva od bolesti, když si zajdete na masáž zad. Naopak. Stačí příjemná hudba, zapálená svíčka, voňavý olejíček a z masáže se může stát vzrušující zpestření vašeho skomírajícího sexuálního života. A nemusíte se hned masírovat na intimních místech. Ona i s láskou provedená masáž zad dokáže vzrušit, nemyslete si.

4. Dejte si vanu/sprchu

Vídáme to různě ve filmech, ale přiznejme si upřímně, kdo z nás to někdy skutečně udělal? Společné sprchování nebo, pokud prostory dovolí, společná vana? To zní hodně romanticky a sexy zároveň! Můžete jeden druhého jemně omýt (odvážnější zvládnou třeba i oholení) a pak se uvidí, jestli si troufnete na milování ve vaně/sprše, nebo se přesunete do měkkého pelíšku.

Total
0
Shares
Související články
vtip
Read More

10 vtipálků, co si svůj pracovní den dokážou užít

Není pochyb o tom, že chodit do práce je prostě potřeba. Musíme mít z čeho platit účty, nehledě na fakt, že i ten sociální kontakt je zkrátka žádoucí. Kdo ale řekl, že pobyt v práci musí být za každou cenu nudný? Nikdo! A aby to nebylo pořád jen o povinnostech, existují způsoby, jak si svůj pracovní den užít, s pořádnou kopou srandy a výbuchů smíchu. Ostatně desítka vtipálků, kteří neskrývali smysl pro humor, vás o tom přesvědčí. Tak zábavnou podívanou.
Total
0
Share