TOP 10 Deskových her vhodných i do karantény

3. Osadníci z Katanu

Další velmi známá a oblíbená hra, jejíž princip je velmi jednoduchý. Ovládnout ostrov jménem Katan. Hráči by měli už od počátku přemýšlet dlouho dopředu, neboť každý tah je důležitý. Musíte taktéž těžit suroviny na stavbu svého Impéria, což znamená umět s ostatními výhodně obchodovat.

I když se to na první pohled může zdát až příliš jednoduché, opak je pravdou. Uznáváme, doba hraní je přibližně jen hodinu a půl, o to větší zábavu ale zažijete. Svižná, jasná, ale nekompromisní. Každá strategická chyba se trestá. Opět zde existuje několik rozšíření, ať se jedná o postavy, či prostředí a zúčastnit se může 2-6 hráčů podle dané verze.

Total
0
Shares
Související články
skytrax
Read More

Top 10 evropských letišť

Společnost Skytrax každoročně vydává žebříček nejlepších světových letišť. Výsledky anket a průzkumů zveřejňuje pravidelně již od roku 1989. Jaká jsou aktuálně nejlepší evropská letiště? Seznamte se s top desítkou.
film
Read More

10 filmů s letní tématikou, které stojí za zhlédnutí

Léto je obdobím, kdy si mnoho z nás užívá dovolenou a uvolněnou atmosféru, během které relaxuje a nabírá novou sílu do dalších dní. K odpočinku patří i dobrý film. A jaký lepší zvolit než ten, který nabízí letní tématiku? Máme pro vás tip hned na deset filmů, které vás přenesou do světa slunečních dní, dobrodružství a nezapomenutelných letních zážitků.
Total
0
Share