TOP 10 Deskových her vhodných i do karantény

2. Bang! (koupit)

Starší generace si možná bude pamatovat hru, kterou jsme jako děti hrávaly hlavně na školách v přírodě. Jmenovala se Městečko Palermo, kde šlo o odhalení policistů a mafiánů skrze psychologicky laděnou detektivku. Každý hráč se tak musel naučit základům argumentace a dokázat někoho obvinit, anebo se útoku bránit.

V deskové podobě by pak podobnou hrou mohla být právě Bang!, která nás přenese do reálií Divokého západu, kde se pomocí karetního systému snažíte vypátrat bandity. Navíc je zde prvek renegáta, který nestojí na ničí straně a pomocí účinné taktiky může hru posunout svým záměrům. Zkrátka další pecka, která potrápí vaše mozkové závity.

Hra je vhodná pro 4-7 hráčů a jelikož existuje i několik doplňujících balíčků, které rozšiřují postavy a jejich schopnosti, máte o zábavu na celý den postaráno.

Total
0
Shares
Související články
skytrax
Read More

Top 10 evropských letišť

Společnost Skytrax každoročně vydává žebříček nejlepších světových letišť. Výsledky anket a průzkumů zveřejňuje pravidelně již od roku 1989. Jaká jsou aktuálně nejlepší evropská letiště? Seznamte se s top desítkou.
Total
0
Share