TOP 10 Deskových her vhodných i do karantény

6. Pán Prstenů: Putování po Středozemi

Co se dá dělat, fantasy žánr je oblíbený ve všech sférách, ten herní nevyjímaje. A tenhle kousek je dokonce téměř povinností pro všechny fanoušky Tolkienova díla.

Opět se jedná o strategickou tahovku, kde se spoluhráči společným postupem snaží zastavit rozšiřování zla ve Středozemi. Znovu se sejít s obyvateli Rohanu, Roklinky, Gondoru či Kraje? To stojí za návštěvu pokaždé.

Pro potřeby hry je navíc nutné si stáhnout bezplatnou aplikaci do mobilu, což je příjemné a moderní rozšíření. Hra má svůj hlavní scénář s mnoha vedlejšími úkoly, tudíž ji můžete hrát několikrát po sobě a pokaždé trochu jinak. Určena je až pro 5 hráčů a herní doba se pohybuje okolo jedné hodiny. Určitě ale stojí za to. Jedna výprava stačit nebude.

Total
0
Shares
Související články
skytrax
Read More

Top 10 evropských letišť

Společnost Skytrax každoročně vydává žebříček nejlepších světových letišť. Výsledky anket a průzkumů zveřejňuje pravidelně již od roku 1989. Jaká jsou aktuálně nejlepší evropská letiště? Seznamte se s top desítkou.
úvěr
Read More

Přemýšlíte, jak výhodně zafinancovat své podnikání? Známe ideální řešení

Cesta podnikatelů je velmi složitá a nikdy nekončící dřina. Opravdu totiž nestačí jen vybudovat jakousi fungující firmu a následně do konce života čerpat z jejích plodů. Postupem let musíte dbát na neustálé inovace, předhánění konkurence i financování, abyste se udrželi nad vodou. Sháníte zrovna finanční injekci? Vyhněte se nevýhodným metodám.
Total
0
Share