TOP 10 Nejlepší hry pro Android za rok 2012

Redaktor Googlu Tavares Ford sestavil žebříček deseti her pro operační systém Android. Když dával dohromady pořadí tohoto žebříčku, bral v potaz nejenom prodejnost nebo hodnocení uživateli, ale i propracovanost, ovladatelnost, atd. Tady tedy ten žebříček máte. 🙂

10. Hamlet

Velice vtipná adventura o cestovateli časem. Ten se přimotá, jak již název napovídá, do zápletky Hamleta.

9. Need for Speed Most Wanted

Sérii Need for Speed každý zná, takže asi není divu, že se tento titul zde nachází.

8. SHADOWGUN: DeadZone

DeadZone je velice povedená multiplayerová střílečka. Nutno zmínit, že vznikla v českém studiu Madfinger Games.

7. Funky Smugglers

Smysl hry je jednoduchý. Lidé prochází rentgenovým rámem a vy musíte zajistit, aby se skrz rám nedostali nežádoucí předměty. Hra se odehrává v sedmdesátých letech, tudíž zde hraje velice zajímavá muzika.

6. StrikeFleet Omega

Mimozemští brouci zničili vaši zemi. Váš úkol kapitána je jasný, pomocí lodí musíte vaši zemi zachránit. A to tak, že zabijete nepřátelskou královnu.

5. Devil´s Attorney

Jedná se o tahovou strategii. V této hře se stanete právníkem a jakožto právník musíte osvobodit všechny svoje klienty.

4. ZOOKEEPER BATTLE

Už podle obrázku můžete odhadnout, že se jedná o hru ” spoj tři stejné”. Ale o návykovost této hry se stará multiplayer, což tuto hru dělá velice zajímavou!

3. Granny Smith

V roli staré paní se snažíte na kolečkových bruslích chytit zloděje jablíček, které vám ukradl. Již tento popis dělá hru atraktivní!

2. Nun Attack

Příklad neobvyklé akční hry, kde se stanete sestrou, která opustila klášter. Můžete si vybrat ze čtyř jeptišek, každá má nějakou speciální schopnost. A vaším úkolem je pomocí zbraní zachránit svět před nekončícím množstvím nemrtvých.

1. The Bard´s Tale

Jedná se o RPG, jenž je předělávkou starší PC hry. Pokud si hru pořídíte, setkáte se s humorem, ale také s rvačkami. Jednoduše se zabavíte na mnoho hodin.

 

Jak jste se mohli dočíst, tak v žebříčku se nachází řada her s velice zajímavou a neobvyklou tématikou.

 

Která hra pro Android byla podle Vás nejlepší v minulém roce?

Total
0
Shares
Související články
hororové hry
Read More

TOP 10: Děsivé a strašidelné hororové hry, od kterých se neodtrhnete

Hororové hry jsou oblíbenou formou zábavy pro milovníky adrenalinu a napětí. Ty nejlepší z nich dokážou hráče ponořit do děsivého světa plného nebezpečí, hrůzy a nečekaných událostí. Pokud se v atmosféře děsu vyžíváte, rádi se lekáte a zažíváte pocit mrazivých překvapení, pak nepřehlédněte tento článek, který je určen pro ty, jež mají pro strach uděláno. V něm se totiž podíváme na deset nejstrašidelnějších her na počítač nebo herní konzole.
Total
0
Share