TOP 10 Lidé, se kterými nechcete cestovat v MHD

Cestování ve vlaku, autobusu nebo letadle je bohužel spojeno s jedním neblahým faktem: Málokdy je člověk sám. A kde jsou lidi, tam jsou problémy, a kde jsou problémy, tam není klid. Proto jsme pro vás sestavili žebříček deseti typů spolucestujících, kteří za to z většiny nemůžou, ale jezdit s nimi není skutečně žádný med.

 

10 Rodinka

rodinka

Šustění pytlíku, věty ve složení “Mami, mami, mami, mami, mami, mami…” nebo hlasité hodnocení spolucestujících je jen krátkým vypíchnutím hlavních problémů cestování s velkou rodinkou. Ať jsme mladí a nevadí nám výdobytky svobodného moderního žití ve společnosti, tak kojení na veřejnosti v MHD také není nic, co by se dobře pozorovalo.

Total
0
Shares
Související články
Nejvyšší lidé
Read More

Poznejte 10 nejvyšších lidí v historii

Vysoké lidi můžeme na ulici potkávat každý den, kdo je z nich ale nejvyšší? Možná se nedozvíme, jaký člověk byl nejvyšší v historii, ale z dochovaných záznamů víme o 10 lidech, kteří mezi ně rozhodně patří. Tito jedinci, tyčící se vysoko nad svými vrstevníky, si získali fascinaci a pozornost lidí po celém světě. V tomto článku se ponoříme do světa nejvyšších lidí, které se kdy podařilo zaznamenat.
Total
0
Share