TOP 10: Města, která mají zajímavé přezdívky

Přezdívky jsou nedílnou součástí našeho každodenního života. Dáváme je lidem, zvířatům, ale také i věcem. Mnoho světových měst není výjimkou. Některé přezdívky měst vám mohou připadat známé, jiné nikoliv. Můžete si zde tak vyzkoušet, kolik známých měst z našeho žebříčku dokážete poznat právě podle jejich přezdívky.

 

10 Město hříchu (Sin City) – Las Vegas

Las Vegas

Las Vegas je město plné lákadel. Lidé sem ponejvíce jezdí za hazardními hry, zábavou a na večírky. Většina z nich se zúčastní různých akcí, které by doma, ve své rodné zemi, rozhodně nikdy neudělali. Ale v okamžiku, kdy se letadlo odlepí od zemského povrchu, začínají mít návštěvníci tohoto města hříšné myšlenky. A důvod? Ten je prostý. Platí zde takové nepsané pravidlo, že co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas.

Total
0
Shares
Související články
koníčky
Read More

TOP 10: Nejdražší koníčky, které můžete mít

Koníčky jsou zábavné aktivity, které lidé vykonávají rádi ve svém volném čase. Jelikož se člověk od člověka liší, má každý jiné preference a zájmy, kterými se zabývá. Někdo dává přednost čtení, jiný zase pohybovým aktivitám, jako je tenis, golf, jízda na kole apod.
Berlín
Read More

TOP 10 míst, která byste měli navštívit v Berlíně

Berlín je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších měst Evropy, co se historie týče. Není tedy divu, že je velice vyhledávaným místem pro mnoho turistů. Proto jsme připravili seznam míst, která byste si neměli nechat ujít při návštěvě tohoto hlavního města. Ideální na podzimní víkendový výlet k našim sousedům.
Total
0
Share