TOP 10 Místa, která byste měli navštívit ve Francii

8 Lyon

Lyon

Město Lyon se nachází ve střední Francii a po Paříži je druhou největší aglomerací. Nachází se zde mnoho památek a muzeí. Mohli byste si myslet, že právě Paříž bude centrem nejlepší francouzské kuchyně, ale není tomu tak. Centrem veškeré gastronomie je právě Lyon. Není pochyb, že nejlepší delikatesy francouzské kuchyně pocházejí právě odtud. Pokud si chcete udržet svou postavu, doporučujeme, abyste zde svůj pobyt příliš neprodlužovali.

Total
0
Shares
Související články
repliky
Read More

TOP 10: Nejpovedenější repliky slavných památek

Tento článek nadchne každého turistu, který rád cestuje po zemích a sbírá fotky do svých alb. Právě takovýto člověk ocení, když si bude moct vyfotit slavnou Šikmou věž netradičně několik kilometrů od Chicaga nebo dokonalou verzi Sochy svobody v Japonsku. Právě v tomto článku poznáte nejpovedenější repliky slavných památek, které kdy byly vytvořené. Je až neuvěřitelné, jak jsou jednotlivé napodobeniny k nerozeznání od originálu.
zdraví
Read More

10 bylinek pro podporu zdraví, které mít vždy po ruce

Dbát na silnou imunitu a celkové zdraví každého z nás není na škodu nikdy. Podpořit zdraví můžete pomocí nejrůznějších doplňků stravy. Mnohem přirozenější však je důvěřovat bylinkám. Už naše babičky totiž věděly, že byliny dokážou pomoci s kdejakou zdravotní komplikací.
Total
0
Share