TOP 10 Místa, která byste měli navštívit ve Francii

Francie je velice oblíbený turistický stát, který láká svými památkami, dobrým vínem, sýry a vynikající kuchyní. Nikoho asi nepřekvapí, že největším lákadlem je hlavní město Paříž, která skrývá mnoho zajímavých míst k vidění. Myslím, že tedy není důležité zmiňovat Eiffelovu věž nebo slavné muzeum Louver, které zná snad úplně každý. V následujícím článku jsme pro vás vybrali 10 míst, které stojí za to při návštěvě Francie rozhodně vidět.

 

10 Azurové pobřeží (Côte d’Azur)

Azurové pobřeží

Azurové pobřeží, známé také jako Francouzská riviéra, patří mezi jedny z nejznámějších rekreačních oblastí u Středozemního moře. Co se týče dovolené, patří rozhodně k těm dražším oblastem. Tato  investice ale určitě stojí za to. Azurové moře a nádherné pobřeží sem láká miliony turistů ročně. Hlavními turistickými destinacemi tohoto pobřeží jsou: Menton, Nice, Cannes, St. Tropez, Grasse a další.

Total
0
Shares
Související články
followers
Read More

TOP 10: Celebrity s nejvíc followers na instagramu

Instagram, nejvlivnější aplikace a marketingový nástroj naší doby. Během deseti let se proměnil v mnoho věcí: v místo, kde můžete sledovat životy svých přátel, portfolio pro kreativní průmysl a především místo, kde se generují zajímavé informace pro uživatele na míru. Celebrity s největším počtem sledujících na Instagramu vypovídají hodně o současném stavu kultury. Pojďme se podívat, kdo vládne TOP 10 příčce Instagramu.
Total
0
Share