TOP 10 Místa, která byste měli navštívit ve Francii

3 Katedrála Notre-Dame (Cathédrale Notre-Dame)

Katedrála Notre-Dame

Notre-Dame neboli katedrála Panny Marie je gotickou římskokatolickou katedrálou v Paříži. Je považována za jeden z nejhezčích příkladů francouzské gotické architektury. Její stavba trvala dlouhých 182 let. Stavba byla zahájena v roce 1163 a trvala až do roku 1345. Do katedrály se může vejít až 9 000 osob. Rozhodně zaslouženě patří do skvostů celoevropské středověké architektury.

Total
0
Shares
Související články
followers
Read More

TOP 10: Celebrity s nejvíc followers na instagramu

Instagram, nejvlivnější aplikace a marketingový nástroj naší doby. Během deseti let se proměnil v mnoho věcí: v místo, kde můžete sledovat životy svých přátel, portfolio pro kreativní průmysl a především místo, kde se generují zajímavé informace pro uživatele na míru. Celebrity s největším počtem sledujících na Instagramu vypovídají hodně o současném stavu kultury. Pojďme se podívat, kdo vládne TOP 10 příčce Instagramu.
film
Read More

10 filmů s letní tématikou, které stojí za zhlédnutí

Léto je obdobím, kdy si mnoho z nás užívá dovolenou a uvolněnou atmosféru, během které relaxuje a nabírá novou sílu do dalších dní. K odpočinku patří i dobrý film. A jaký lepší zvolit než ten, který nabízí letní tématiku? Máme pro vás tip hned na deset filmů, které vás přenesou do světa slunečních dní, dobrodružství a nezapomenutelných letních zážitků.
Total
0
Share