TOP 10: Děsivé a strašidelné hororové hry, od kterých se neodtrhnete

Hororové hry jsou oblíbenou formou zábavy pro milovníky adrenalinu a napětí. Ty nejlepší z nich dokážou hráče ponořit do děsivého světa plného nebezpečí, hrůzy a nečekaných událostí. Pokud se v atmosféře děsu vyžíváte, rádi se lekáte a zažíváte pocit mrazivých překvapení, pak nepřehlédněte tento článek, který je určen pro ty, jež mají pro strach uděláno. V něm se totiž podíváme na deset nejstrašidelnějších her na počítač nebo herní konzole.
hororové hry
Bojíte se rádi? Pak si nenechte ujít desítku těchto her! (foto: depositphotos)

1. Silent Hill 2

Silent Hill 2 patří mezi ty vůbec nejstrašnější hororové hry všech dob. Hráči se ocitají v temném a děsivém městě Silent Hill, kde se musí vypořádat s různými psychologickými hrůzami a záhadami. Hra se zaměřuje na atmosféru a vytváří napětí pomocí neznámých zvuků a nečekaných událostí. Nikdy totiž nevíte, co se zrovna bude dít.

2. Outlast

Outlast je další hororová hra, která evokuje strašidelnou atmosféru plnou zvratů a podivných zvuků. Hráči jsou v roli novináře, který se vydává do opuštěného psychiatrického zařízení, aby odhalil mrazivá tajemství. Během hry se musíte vypořádat s nebezpečnými pacienty a přežít v této hrozné a nebezpečné situaci. Co myslíte, zvládnete to?

3. Amnesia: The Dark Descent

Amnesia: The Dark Descent je atmosférická hororová hra, ve které hráči vystupují jako Daniel. Ten se probouzí v opuštěném zámku bez vzpomínek na minulost. Hráči musí objevit tajemství zámku a přežít v jeho nebezpečných stínech. Hra se zaměřuje na psychologické hrůzy a vytváří napětí pomocí temné atmosféry a nečekaných událostí. Na to je třeba mít hroší kůži.

4. Dead Space

Dead Space je sci-fi hororová hra, která je plná neznámých zvuků, dusivého napětí a nečekaných událostí, při kterých nejedenkrát povyskočíte ze židle úlekem. Stanete se inženýrem Isaacem Clarkem, který se vydává na kosmickou loď, aby opravil její systémy. Během toho se však musí zdárně vypořádat s nebezpečnými mimozemšťany a přežít v prostředí kosmické lodi.

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share