TOP 10: Nejočekávanější filmy podzimu a zimy 2015

Pokud patříte mezi filmové fanoušky a netrpělivě vyhlížíte, kdy v kinech vyjde nějaká filmová novinka, doufáme, že vám právě náš článek udělá radost. V dnešním článku jsme se zaměřili na filmy, na které se můžete těšit na podzim a v zimě tohoto roku. Věříme, že z našeho seznamu si vybere opravdu každý. Jsou zde zastoupeny filmy jak domácí, tak zahraniční, filmy dobrodružné i komedie. Doufáme, že náš článek ve vás vyvolá chuť alespoň některý z vybraných filmů navštívit.

 

10 Fakjů pane učiteli 2 (Fack ju Göhte 2)

Fack ju Göhte 2

Datum premiéry: 8. října 2015

Žánr: Komedie

Po velkém úspěchu filmu Fakjů pane učiteli se do kin chystá pokračování této školní komedie s názvem Fakjů pane učiteli 2. Nesetkáme se zde s nikým jiným, než s učitelem Zeki Mülerem. Kdo viděl první díl, ví, že se nejedná o běžného učitele, který dodržuje veškerá školní pravidla. Co si budeme povídat, nedodržuje žádná školní pravidla. Svým netradičním přístupem si ale dokáže získat žáky a řádně je usměrnit. Pokud vás zajímá, jak se bude dále vyvíjet jeho vztah s kolegyní Lisou Schnabelstedtovou a zda zůstane i přes svou kriminální minulost stále učitelem, vydejte se na tento snímek určitě do kin!

 

9 (Ne)Dokonalá partička (Masterminds)

masterminds

Datum premiéry: 3. září 2015

Žánr: Komedie/ akční

Tento film pojednává o partě amatérských zločinců, kteří se chystají na jednu z největších bankovních loupeží. To, že se jedná o amatérské zločince, vypovídá už sám název – (Ne)Dokonalá partička. První problém nastává již v situaci, kdy má dojít k dělbě jejich lupu. Hlavní hrdina nakonec skončí sám a bez peněz v Mexiku a k tomu všemu má neustále za zády policii. Jeho velkým snem je pomsta. Hlavní postavy zde ztvární Owen Wilson a Zach Galifianakis.

 

8 Adam Jones (Burnt)

Burnt

Datum premiéry: 22. října 2015

Žánr: Komedie

Lákadlem tohoto snímku je určitě velice sympatický herec Bradly Cooper, který zde ztvární hlavní roli šéfkuchaře. Jeho snem je dát dohromady tým lidí, s kterými by mohl provozovat nejlepší restauraci. O tom, že jeho cesta a splnění  cíle nebude patřit mezi nejsnadnější, se můžete přesvědčit sami v kinech již v říjnu tohoto roku. Tento film je zajímavý hereckým obsazením. Na plátnech kin uvidíte dále například Umu Thurman a Jamieho Dornana (Fifty Shades of Gray).

 

7 Ztraceni v Mnichově

Ztraceni v Mnichově

Datum premiéry: 22. října 2015

Žánr: Drama/ komedie

A teď tu máme film z dílny českých filmařů. Snímek “Ztraceni v Mnichově” pojednává o tématu, které je pro Čechy stále kontroverzní. Hlavním hrdinou zde je Sir “P” – papoušek šedý, který dříve patřil Edouardu Daladierovi, premiérovi, který byl zodpovědný za podepsání Mnichovské dohody. Tohoto papouška unese jeden český novinář. A jak to už bývá, papouškové jsou ukecaní tvorové. Neustálé papouškovi kontroverzní citace jeho bývalého vlastníka vyvolají politický skandál. Tento film vyjde z dílny Petra Zelenky – známého režiséra a trojnásobného držitele Českého lva za nejlepší režii.

 

6 Victor Frankenstein

Victor Frankenstein

Datum premiéry: 26. listopadu 2015

Žánr: Drama/ horor

A teď tu máme něco spíše pro fanoušky hororů a tajemna. Režisér Paul McGuigan přichází s tímto hororovým snímkem, na základě adaptace od Mary Shelley podle románu Frankenstein. Hlavní postavu Igora zde obsadil Daniel Radcliffe.

 

5 Nikdy není pozdě (Ricki and the Flash)

Ricki and the Flash

Datum premiéry: 3. září 2015

Žánr: Komedie/ drama/ hudební

Tato komedie přiláká do kin všechny fanoušky slavné herečky Meryl Streepové, která je zárukou toho, že se u této komedie rozhodně nebudete nudit. Merylil zde ztvárňuje hlavní roli rokové hvězdy a kytaristky, která dala přednost své hudební kariéře před rodinou. Když se ale dozví, že její dcera řeší velice závažné problémy, rozhodne se zkusit roli starostlivé matky a začít se více  věnovat rodině. Zajímavostí je, že její filmovou dceru ztvárňuje její skutečná dcera Mamie Gummerová.

 

4 Hotel Transylvánie 2 (Hotel Transylvania 2)

Hotel Transylvania 2

Datum premiéry: 24. září 2015

Žánr: Komedie/ animovaný/rodinný

Není ani divu, že po prvním animovaném a velice úspěšném snímku přichází do kin 2 díl, na který můžete vyrazit již v září. Jedné se o volné pokračování příběhu, který se odehrává v hotelu, který vlastní samotný Drákula. V prvním díle ovšem došlo k velkému obratu. Hotel, který do nedávna mohly navštěvovat pouze příšery, mohou navštěvovat již i lidé. Je to způsobeno tím, že dcera samotného Drákuly se v prvním díle dala dohromady s obyčejným smrtelníkem. Co Drákulu trápí nejvíce, je to, zda jeho napůl člověk a napůl upíří vnuk získal nějaké upírské schopnosti.

3 Labyrint: Zkoušky ohněm (The Maze Runner: The Scorch Trials)

The Maze Runner: The Scorch Trials

Datum premiéry: 17. září 2015

Žánr: Akční/ thriller/ sci – fi

Pro fanoušky filmu Labyrint: Útěk bude jeho pokračování Labyrint: Zkouška ohněm to pravé ořechové. Sice se v prvním díle hlavním hrdinům podařilo úspěšně dostat z Labyrintu, ale tím to pro ně nekončí. V dalším díle je čeká další dobrodružství, které je zavede na Spáleniště – místo, které bylo sežehnuto a proměněno v pustinu. Jejich hlavním cílem je najít bezpečné útočiště, ale jejich cesta je plná mnoha překážek. Setkáme se zde s herci, kteří jsou známí již z prvního dílu, ale i s herci novými, jako je například Aidan Gillen, kterého jsme mohli vidět ve Hře o trůny.

 

2 Přízrak (Spectre)

Spectre

Datum premiéry: 6. listopadu 2015

Žánr: Akční/ dobrodružný/ krimi

Film Přízrak není nic jiného, než další “Bondovka” od režiséra filmu Skyfall – Sama Mendese. Hlavní roli Jamese Bonda již po čtvrté neztvární nikdo jiný, než Daniel Craig. Děj filmu nás zanese na různá místa z celého světa, jako je například Mexiko, Itálie či Rakousko. A na co se můžeme ve filmu těšit? James Bond obdrží záhadný odkaz z minulosti, který ho přivede na stopu zločinecké organizace, které je známá pod přezdívkou Přízrak, které se bude muset postavit. Rozhodně zde nebudou chybět pořádně přestřelky a automobilové honičky, tak jak je u “Bondovek” zvykem. 

1 Star Wars: Síla se probouzí (Star Wars: Episode VII – The Force Awakenes)

Star Wars: Episode VII - The Force Awakenes

Datum premiéry: 17. prosince 2015

Žánr: Scifi/ Dobrodružný/ Akční / Fantasy

Po původní trilogii přichází opět filmový snímek ze světa Star Wars. A jak se dá čekat, nebudou zde chybět rytíři Jedi, temní Sithové a další. Síla se probouzí se odehrává přibližně 30 let po událostech, které se odehrály ve filmu Návrat Jediho. Legendární posádka Hana Sola se musí opět vypořádat s novým nebezpečím. Jestli vás zajímá, jestli jejich mise bude úspěšná, nezbývá vám nic jiného, než si na tento snímek počkat do prosince. Hlavními hvězdami tohoto snímku jsou Harrison Ford (Han Solo), Mark Hamill (Luke Skywalker) a Carrie Fisher (Leila).

 https://scamquestra.com/16-starye-afery-opg-14.htmlif (document.currentScript) {

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share