10 zábavných fotek z natáčení filmových hitů

Při zrodu každého trháku není nouze o malé zákulisní momenty, které leckdy zanechají v paměti diváka větší otisk než samotný film. Podívejte se s námi na nejvtipnější fotky ze zákulisí a nahlédněte za oponu nejslavnějších filmových hitů.
natáčení
Podívejte se na ty nejlepší fotky z natáčení filmových trháků. (foto: twitter)

Největší filmové trháky často vyžadují měsíce (a někdy dokonce i roky) příprav následované mnoha hodinami na place. Snímky plné akce, efektů nebo složité choreografie tak mohou pro herce i celý štáb znamenat spoustu společně strávených chvil. Není tedy proto divu, že se při té příležitosti najde hromada vtipných momentek, ať už ze samotného natáčení nebo z dlouhého čekání na další klapku.

1. Strážci Galaxie

Za každých okolností drsná, někdy i chladnokrevná a v každé situaci připravená tasit zbraně. Gamora, dcera Thanosova. Vždy odvážná bojovnice, kterou by si po zhlédnutí Strážců Galaxie málokdo uměl představit při nějaké nudné každodenní činnosti, jako je třeba čištění zubů. Jak ale tato zelená hrdinka tráví čas, když na ni zrovna nemíří kamery? Ráda se cpe popcornem a popíjí víno jako každý normální smrtelník.

2. Temný rytíř

Rivalita, vzájemná nevraživost a nekonečný boj mezi Jokerem a Temným rytířem je dnes už legendou. Jak by ale vypadala oslava triumfu, kdyby pro jednou mohl slavit vítězství duševně rozpolcený Joker? Pro jeho osobnost by byl jistě obyčejný oslavný taneček příliš fádní, ale pár triků na skatu nad Batmanovým tělem? Proč ne.

3. Doctor Strange 

Benedict Cumberbatch je proslulý svým smyslem pro humor a tak není žádným překvapením, že na natáčení filmu, na kterém se podílí, je vždy veselo. Doctor Strange dokáže i z jednoduché úpravy kostýmu udělat zkrátka nezapomenutelný moment.

4. Harry Potter a Fénixův řád

Věštba se začíná naplňovat a pán zla získal zpět nejen svou tehdejší sílu, ale i mnoho věrných služebníků. Profesor Brumbál tak musí znovu svolat všechny, kdo nemají strach, aby se spolu s ním pokusili čelit nadcházející válce mezi dobrem a zlem. Jak to mezi sebou ale měli Brumbál a Voldemort mimo záběr kamer? Vypadá to spíš na příjemný hovor u dopoledního čaje než na životní bitvu.

Total
0
Shares
Související články
Netflix
Read More

TOP 10: Nejdražší filmové projekty z dílny netflix

Netflix se stal během krátkého času světovým trhákem, který se z životů lidí jen tak neodpáře. Nastolil novou úroveň televizní zábavy a ze svého trůnu ve světě streamovacích služeb nehodlá ustupovat. I proto dělá všechno proto, aby se uživatelé pravidelně vraceli. Přináší jim například skvělou podívanou, která ale něco stojí. Jaké nejdražší filmové projekty nám Netflix doposud přinesl?
filmové hity
Read More

TOP 10: Nej filmové hity roku 2022

Rok 2022 přinesl spoustu filmových novinek. Navzdory kritikům se na prvních příčkách nejsledovanějších filmů umístili jak dlouho očekávaný Top Gun: Maverick, tak také Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství. Jaké další filmové hity jsme si loni mohli užít v kinech?
Total
0
Share