TOP 10 Nejvyšší budovy na světě

Od počátku věků se člověk snaží budovat stavby nad kterými nestačíme žasnout. Patří mezi ně například ty nejkrásnější, nejzajímavější, nejvíce šokující budovy. Samozřejmě člověk se snaží sám sebe překonávat. Vznikl nám tu například závod, kdo postaví nejvyšší stavbu, a proto Vám přinášíme TOP 10 žebříček nejvyšších budov na světě. Pokračujte dále, jen pokud se nebojíte výšek! 😀

 

10 Guangzhou International Finance Center

výška: 438 m
počet podlaží: 103
rok dokončení: 2009
umístění: Kanton, Čína
zajímavosti:

– budova slouží jako konferenční centrum,  hotel a kancelářské prostory
– jedná se až o 5. nejvyšší budovu v Číně

Total
0
Shares
Související články
prachu
Read More

Bojujete doma s nánosy prachu? Přinášíme 10 tipů, jak se ho zbavit

Šedý povlak na nábytku vůbec nevypadá pěkně. Děti vtipkují, když do prachové vrstvy prsty kreslí obrázky. Vám jde z drobných částeček prachu hlava kolem. S prachem v domácnosti bojujeme snad všichni. Někteří z nás už ale vědí, jak nad ním vyzrát. Chcete to vědět také? Přečtěte si následujících 10 tipů, jak se doma zbavit prachu.
ložnici
Read More

Řešíte nedostatek prostoru v ložnici? Zkuste 10 tipů, jak ji opticky zvětšit

Ne každý se může pochlubit obrovskou ložnicí, ve které by se dalo tančit. Mnoho rodičů se často vzdává prostorné ložnice na úkor dětí, zatímco oni sami se přestěhují do miniaturní místnosti, kam se sotva vejde postel. Pokud i vy řešíte nedostatek prostoru v ložnici, našich 10 tipů na její zvětšení vám určitě přijde vhod.
Total
0
Share