TOP 10 Neobvyklé vánoční tradice z celého světa

8 Pojídání housenek (Jižní Afrika)

housenky

V některých částech jižní Afriky jsou housenky považovány za velkou delikatesu. Konzumují se tak při zvláštních příležitostech, jako jsou Vánoce. Tato africká vánoční pochoutka se vaří ve slané vodě a pak se suší na slunci. Tyto housenky jsou také zdravé – jsou bohaté na minerály, jako mangan, hořčík, zinek, vápník, draslík, sodík, měď a dokonce obsahují i více železa než hovězí!

Total
0
Shares
Související články
Berlín
Read More

TOP 10 míst, která byste měli navštívit v Berlíně

Berlín je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších měst Evropy, co se historie týče. Není tedy divu, že je velice vyhledávaným místem pro mnoho turistů. Proto jsme připravili seznam míst, která byste si neměli nechat ujít při návštěvě tohoto hlavního města. Ideální na podzimní víkendový výlet k našim sousedům.
vánoční trhy
Read More

10 tipů na místa, kde probíhají nejkrásnější vánoční trhy

Vánoce bez ohledu na věk milujeme snad všichni, a ne nadarmo patří k nejkrásnějším svátkům v roce. A aby ne, jejich atmosféra je jedním slovem kouzelná. No řekněte – vůně vanilkových rohlíčků, světelná výzdoba, řízek s bramborovým salátem, pohoda u pohádek s rodinou, zářící vánoční stromeček, vánoční trhy okořeněné svařákem... Přesně to (a nejen to) je jen hrstka věcí, proč se na Vánoce tolik těšíme. A právě na to poslední – vánoční trhy - se spolu podíváme podrobněji. Kam za těmi nejkrásnějšími?
Total
0
Share