TOP 10: Zajímavosti ze světa Marvelu

logo společnosti Marvel

5. Marvel Zombies

Zdroj – Marvel.com

Ano, v marvelovském univerzu existují nejen mutanti, ale taky upíři, Hercules anebo zombie. Marvel Zombies je úspěšná série z roku 2005 – 2006, tedy z období, kdy se zombie tématika dostávala do popředí a začalo vznikat mnoho filmů, seriálů a her na tohle téma. Naši hrdinové to ale vzali po svém. Jeden po druhém se sice stali zombíky, ale zachovali si svůj rozum a morálku. Jediná potíž je v tom, že nedokážou ukojit touhu po lidském mase. Víc ale prozrazovat nechci. Jestli jste fanoušky tohoto žánru, určitě si někde tuhle sbírku sežeňte, v tomto roce se dokonce dočkáme pokračování. Anebo si počkejte na animovanou sérii What If…? Na Disney+, která se v jednom díle touto zápletkou bude inspirovat.

Total
0
Shares
Související články
home office
Read More

10 tipů, jak si zpříjemnit home office

Kvůli covidové pandemii se home office stal součástí mnoha z nás. Najednou jsme zjistili, kolik povolání lze provozovat z obýváku v teplákách. A ačkoliv je vidina práce z domova velmi příjemná, po čase se však může stát velkým problémem. Zpříjemněte si home office následujícími kroky, díky kterým objevíte kouzlo možnosti práce z domova.
domácnost
Read More

10 tipů, jak vyčistit domácnost. Levně a ekologicky

Každý den na nás čeká buď kopa prádla na vyprání, vysávání a vytírání podlahy nebo třeba jen utírání prachu. Zkuste se odhodlat a změnit váš systém na mnohem šetrnější, ekologičtější a levnější variantu, se kterou půjde každodenní úklid jedna báseň. Ekologické čisticí prostředky si totiž vytvoříte v pohodlí vašeho domova.
Total
0
Share