TOP 10: Zajímavosti ze světa Marvelu

logo společnosti Marvel

1. Pet Avengers

Zdroj – Marvel.com

A na závěr zvířátka. V komiksovém univerzu totiž mohou být superhrdiny nejen lidé a další vesmírné rasy, ale taktéž zvířata.  V tomhle případě jde o šavlozubého tygra, psy, sokola, draka, kočku a nejoblíbenějšího člena party, Throga, což je žabí verze Thora. Throg má dokonce svůj Frogjolnir, se kterým kosí mocné nepřátele. Poprvé se tohle uskupení objevilo v r. 2009 a příběh měl své pokračování o rok později. Dokonce se poznali i s Rocketem ze Strážců Galaxie, a to v komiksu z r. 2015. Nemá smysl se teď zabývat jejich schopnostmi a konkrétními boji, důležité je vědět, že někdo takový vůbec v dějinách komiksu existoval a že schopnosti superhrdinů může mít kdokoliv. Protože – a to si pamatujte – v komiksu se může stát úplně cokoliv.

Líbily se vám zajímavosti ze Světa Marvelu? Určitě se těšte na další článek na tohle téma, protože se dá vyšťourat skutečně hodně skrytých informací ze zákulisí. A jestli se vám nechce čekat, tak doporučuji stránku Svetmarvel.cz, kde najdete aktuality, zajímavosti a zvěsti ohledně všeho, co se (nejen) Marvelu týká. Díky a těším se na příště. 😊

Total
0
Shares
Související články
dovolenou
Read More

Nemůžete se rozhodnout, kam letos pojedete na dovolenou? Máme pro vás 10 tipů!

Není jednoduché vybrat si správnou zemi a správné letovisko pro vysněnou dovolenou. Dovolená je důležitá pro správnou regeneraci a odpočinek, proto se vyplatí do ní investovat. Často si na dovolenou u moře šetříme celý rok, a tak by byla škoda vydat se na nesprávné místo. Pojďme si tedy představit top 10 zemí, kam se můžeme na dovolenou k moři vypravit.
Total
0
Share