TOP 10: Zajímavosti ze světa Marvelu

logo společnosti Marvel

1. Pet Avengers

Zdroj – Marvel.com

A na závěr zvířátka. V komiksovém univerzu totiž mohou být superhrdiny nejen lidé a další vesmírné rasy, ale taktéž zvířata.  V tomhle případě jde o šavlozubého tygra, psy, sokola, draka, kočku a nejoblíbenějšího člena party, Throga, což je žabí verze Thora. Throg má dokonce svůj Frogjolnir, se kterým kosí mocné nepřátele. Poprvé se tohle uskupení objevilo v r. 2009 a příběh měl své pokračování o rok později. Dokonce se poznali i s Rocketem ze Strážců Galaxie, a to v komiksu z r. 2015. Nemá smysl se teď zabývat jejich schopnostmi a konkrétními boji, důležité je vědět, že někdo takový vůbec v dějinách komiksu existoval a že schopnosti superhrdinů může mít kdokoliv. Protože – a to si pamatujte – v komiksu se může stát úplně cokoliv.

Líbily se vám zajímavosti ze Světa Marvelu? Určitě se těšte na další článek na tohle téma, protože se dá vyšťourat skutečně hodně skrytých informací ze zákulisí. A jestli se vám nechce čekat, tak doporučuji stránku Svetmarvel.cz, kde najdete aktuality, zajímavosti a zvěsti ohledně všeho, co se (nejen) Marvelu týká. Díky a těším se na příště. 😊

Total
0
Shares
Loading Facebook Comments ...
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Previous Article

TOP 10 Dech beroucí sochy z celého světa

Next Article
superhrdinové Marvelu běží do akce

TOP 10: Zajímavosti ze světa Marvelu (část II.)

Related Posts
ořechy
Čtete více

TOP 10 nejlepších ořechů

Ořechy jsou oblíbenou pochoutkou a nepostradatelnou součástí některých receptů. Jsou zdrojem energie a chrání naše zdraví. Připravili jsme pro vás seznam 10 nejlepších ořechů, které byste měli zařadit do svého jídelníčku. Seznamte se s nimi a vyberte si takové, které vás potěší nejen svou chutí, ale i účinky v oblasti zdraví.